Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 évesen nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem csókolóztam még, de most esélyes. Félek, hogy béna leszek, csalódhat emiatt a srác?

Figyelt kérdés
csak buliban, és ott mindegy volt. Jóval tapasztaltabb sráccal ismerkedek, bénának tarthat, hogy ha nem megy jól az első csók?

2013. dec. 19. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Egyébként lányoknak könnyű megtanulni csókolózni,csak hagyd,hogy az ő nyelve iránítson,akkor jó lesz :)
2013. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább örömmel töltene el, hogy én vezethetlek be a csók rejtelmeibe.
2013. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Synarr Averal válasza:
69%

Én fiú vagyok és elég sok lánnyal smároltam már és tud kiábrándító is lenni ha nem figyelsz oda hogy csinálod, de adok néhány tippet neked mert hiába vagyok Srác nekem se volt könnyű az első, de megosztom a tapasztalataim :

1.ne dugd át nagyon a nyelvedet a torkáig erre figyelj.

2.ügylej a nyál elválasztásra.

3.első alkalommal inkább több ajak csók és kevesebb nyelv.

4. hagyd, hogy inkább ő dugja át a nyelvét így legalább nem érzi azt, hogy egyből letámadod.

Hát most ennyi jutott eszembe remélem tudtam segíteni.24/F

2013. dec. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Szerintetek mondjam neki, vagy inkább ne? Melyik a jobb, ha tudja, hogy tapasztalatlanabb vagyok, vagy ha nem tudja, és esetleg elsülhet jól is?
2013. dec. 19. 01:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki...hagyd,hogy megtörténjen,Te se görcsölj rá,hidd el,jó lesz az. :)
2013. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalt, akkor ne aggódj, tudni fogja, mit hogy kell. Egyébként a "még nem, csak buliban" számomra azt jelenti, hogy már igen. Itt inkább arról lehet szó, hogy a fiú maga fontosabb neked, mint az eddigiek, de ez már messze nem a csókról szól.
2013. dec. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Nem kell mondani semmit, csináld ösztönösen! Ha rákérdezne, mert (esetleg) nem volt olyan, mint remélte, akkor elmondhtaod neki az igazat, hogy neked ez volt az első. Ha normális, akkor azt mondja, hogy "jó, akkor próbáljuk meg újra," Csináld lassan, érzéssel! Ha másodszorra se olyan jó még, akkor egy normálisabb fiú, mint én, azt mondja, hogy: semmi baj, majd gyakoroljuk ezt még! :)
2013. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Nem is tudod, mennyire megnyugtattál! :)
2013. dec. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!