Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demo097 kérdése:

Az első csók? :o

Figyelt kérdés

Na szóval pénteken találkozom a lánnyal és akkorra tervezem az első csókot és hihetetlenül izgulok, a pontos kérdés az lenne hogy mégis hogyan csókolja meg? mármint hogy nem arra gondoltam hogy milyen helyzetben hanem hogy hogyan... nyelves csók legyen vagy ne és hogy pontosan mit is kéne csinálnom a számmal csak mert lehet hogy azt mondjátok hogy természetesen jön de én addig bele őrülök az izgulásba :/


16/F



2013. dec. 17. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
A farkadra adjon egy cuppanóst
2013. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közel hajolsz, adsz a szájára egy puszit. Aztán kinyitot egy kicsit a szád, átdugod a nyelved, és maszírozod az övét. Elsőre biztos nyálas lesz, de nem kell szomorkodni, mindenki így kezdi. Ti még így is élvezni fogjátok.
2013. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Minii Vikii ***** válasza:

Szia.:)

Figyelj, ez teljesen normális, szerintem mindenki átesik ezen.- Jól fogom csinálni, vagy nem? kérdés jár az eszünkben.

Csak azt tudom neked tanácsolni, hogy ne tervezz előre, ne izgulj, ne görcsölj rá, a helyzet majd adja magát! :)

Sok sikert.:)

16L

2013. dec. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél többet izgulsz és minél jobban rákészülsz annál rosszabb lesz a csók, ez tartsd a szemed előtt.
2013. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha 2 heréd van, akkor kapd el, de előtte mondd neki hogy a makkod végére is adjon egy finom puszit. Amúgy a lányok egy része nem szeret első randin smárolni.
2013. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiúk is aggódnak emiatt? Ezt nem tudtam.
2013. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keress rá youtube-on :D
2013. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a perverz kommenteket inkább figyelembe sem veszem...

a 2. kérdezőnek köszönöm a válaszát,hasznos volt

és a 6. válaszolónak: gondolom nem minden pasi izgul de én ilyen vagyok :/

2013. dec. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!