Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, nők akik a rendes pasikra buknak vagy ez már kiment a divatból és mindenki a kemény, bunkó fickókat szereti?

Figyelt kérdés

Arra nem gondolnak hogy majd jól kihasználják őket és a felszín alól előjön az igazi énje ennek a típusú férfiaknak?Aztán majd a gyerekekkel otthon marad egyedül ha válásra kerül sor?És nézegethet....

Egyáltalán miért terjed Magyarországon is ez a szingli életmód ami egyre trendibb?

Szánalmas világ egy része mert az igazi értékek,család,becsület,hűség egyre inkább háttérbe szorulnak!


2009. nov. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

így van. a kulcsmondat itt ez: ne általánosíts.

nem CSAK a magukat szürke egérnek nevező leányzók között vannak olyan típusú nők akiket keresel.

én sem vagyok szürke egér, nőiesen öltözködöm(persze bizonyos határokon belül, tehát nem a plázacica kategória), sminkelem magam, hosszú szőke hajam van, reggel 7ig bulizom, de ettől függetlenül ha eljön az ideje igenis szeretnék gyereket, családot, igénylem (néha túlságosan is) a szeretetet és a törődést, nyitott, és értelmes ember vagyok, rengeteget olvasok, nem nagyon tudsz olyan témát felhozni, amihez ne tudnék hozzászólni, és két éve élek párkapcsolatban. a lényeg, hogy kerüljétek ezt az általánosítást.

ne add fel, vannak rendes leányzók, csak nem annyian mint a felszínes, ostoba teremtések:(

meg fogod találni a hozzád illőt.

19/L

2009. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

a félreértések elkerülése végett még hozzátenném, hogy a reggel 7 ig való bulizás nem azt jelenti, hogy lemegyek egy diszkóba holtrészegen, igénytelen zenére vonaglani mindenféle embernek. az ilyen csajszik erős nevetési ingert, és szánalmat ébresztenek az értelmes emberekben.

furcsa zenei ízlésem van, oda megyek, ahol olyan előadó/producer/dj lép fel akinek tiszta szívemből szeretem a zenéit. (és itt nem a "progressive housenak" nevezett lakossági minimalra gondolok;))kizárólag a zene miatt megyek partizni.

2009. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Utolsó két hozzászólótól elnézést kérek. Őszintén megmondom nem tudtam, hogy vannak értelmes lányok akik sminkeil magukat és buliznak.Nézeteink eltérnek. Tiszteletben tartom az életfelfogásod és az élet stílusod és teljesen őszintén bocsánatot kérek tőletek, ha megbántottalak titeket, vagy mást is akit akaratlanul megbántottam a véleményemmel.

A kérdezőnek: Igazán nem akarlak megbántani, de nekem a 7 év korkülömbség kicsit sok. És mielött belekezdenék bármilyen kapcsolatba elötte szeretnék leérettségizni ami jövőre lesz. Túlságosan is parázok az érettségitől XD Meg eleve még nem is volt semmiféle párkapcsolatom. Szóval szeretném, ha az első kapcsolatom valahogy koromhozillőbb legyen. Olyan 18-22 éves között. Tényleg őszintén sajnálom, és nem akartalak megbántani. De, ha gondolod barátok lehetünk :D

L/17 "szürkeegér"

2009. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Szia!Én sem párkapcsolatra gondoltam,mivel tényleg sok a 7 év,hanem barátira.Mivel nagyon egyezik a véleményünk az életről és a kapcsolatokról,gondolom msn-en el tudnánk beszélgetni,amikor ráérsz.Jó tanulást és sok sikert az Érettségire való felkészülésben!Üdv.:Egy konzervatív srác.
2009. nov. 9. 19:01
 35/53 anonim ***** válasza:

Annak nagyon örülnék :D Megírom neked e-mailban az msn címem.

L/17 "szürkeegér"

2009. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Szia Te Kis "Szürkeegér";-P.Akkor várom az msn-címed és jókat dumálgatunk majd:-)
2009. nov. 9. 23:48
 37/53 anonim ***** válasza:

már átküldtem délután. még nem érkezett meg? elküldöm mégegyszer XD

L/17 "szürkeegér"

2009. nov. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Szia!De már megérkezett tegnap délután is csak valamit benéztem és nem vettem észre az e-mailek között lol:xD.Felvettelek msn-re ugyhogy ha majd leszel akkor beszélgetünk:)Üdv.
2009. nov. 10. 15:11
 39/53 anonim ***** válasza:

Figyu "17/L"!!

Szóval szerintem már egyre kevesebb a rendes pasi én ugyérzem hogy én rendesekhez tartozom vannak terveim.

nem félek a csajoktól ugyanakkor a ri****messze kerülőm amennyire csak tudom én imádom az eredeti szép csajokat akiken nincs 5tonna smint hanem rendes aranyos én nem ugy rágózik h kiessen a száján....nem kotkodácsol,nem oltogat mert ezis divat ugye..stbb...én magamat nemérzem rondának szerintem nemis vagyok az:)sőt lányok többsége szerint sem.és mégsem vágok fel vele hanem megmaradok és nem járok térdig lehúzott gatyában....

ezt még azért leírtam külön neked (17/L)

Csak h tudd korodbeli srác vagyok!.és ez a véleményem.

17/F

2009. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

sajnos manapság tényleg a legtöbb pasi csak egy éjszakára akarja a nőket,a sok liba meg hagyja is...váltogatják ők is a partnereket akár hetente is.

én még nagyon fiatal vagyok de már egy éve vagyok boldog kapcsolatban a mondjuk jóval idősebb szerelmemmel(38/F)nagyon szeretjük egymást és mindent megtesz értem...szóval vannak még rendes pasik is:)

16/L

2009. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!