Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, nők akik a rendes pasikra buknak vagy ez már kiment a divatból és mindenki a kemény, bunkó fickókat szereti?

Figyelt kérdés

Arra nem gondolnak hogy majd jól kihasználják őket és a felszín alól előjön az igazi énje ennek a típusú férfiaknak?Aztán majd a gyerekekkel otthon marad egyedül ha válásra kerül sor?És nézegethet....

Egyáltalán miért terjed Magyarországon is ez a szingli életmód ami egyre trendibb?

Szánalmas világ egy része mert az igazi értékek,család,becsület,hűség egyre inkább háttérbe szorulnak!


2009. nov. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
ez van sajnos, hála istennek én találtam egy lányt, akivel már 5 éve együtt vagyunk és ez így a szép és a jó, nem az hogy naponta váltogatni a partnereket...
2009. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kiment a divatból, nem menő az ezen értékeket képviselő férfi, és a mai nőknek túl unalmas az ilyen, és ez a fajta életmód.

(Ez az én tapasztalatom 38/F, minden tisztelet a kivételnek)

2009. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
71%

Ganxta Zolee meg társai az élő példa, hogyan is kell ezt manapság csinálni...

A végén ők lettek a legnagyobb papucsférjek:)

2009. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
78%

nem értem miért általánosítasz. ez olyan , mint amikor a megkeseredett nők habzó szájjal üvöltik hogy minden férfi disznó.

vannak, nem kevesen. a kis tinilányoknak még bejönnek a raj gyerekek(persze itt is vannak kivételek), meg a kitartott szilikonmellű leányzóknak a kopasz keménycsávók (itt is van nem egy kivétel), de itt megáll a sztori.

2009. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
57%
sajnos,igazatok van,kiment a divítból...és szeretnék rendes pasit,csak nem találok....
2009. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
94%
Vannak még ilyen lányok. Én is ilyen vagyok és a 2 barátnőm is. Csak mi a "lúzerek" és a "kirekesztettek" közé tartozunk. Ha rendes lányt akarsz néz körük a szürkeegerek között és találsz.
2009. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Na hát pont ez az, én pl. r.hadtul szeretnék már egy "szürke egér" csajt, aki nem "menő", nem bulizós (sok rossz tapasztalatom volt a "menőcsajokkal"), csak azok meg velem nem állnak szóba, mert azt hiszik én is bunkó-k.csög fa szi vagyok, aztán nem is ismernek, csak sztereotípia. Mer bakancs, meg tetoválás, meg bomber, aztán akkor már le van kezelve az ember.....Na mindegy, szóval csak mondani akartam, hogy ez oda-vissza is működik.

21/f

2009. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, tévedésben vagy. nekem sosem jöttek be a "jajdekeményrajcsávóvagyok" beképzelt emberek. és mégis hosszú szőke hajam van, nőiesen öltözködöm, rengeteg fiúbarátom, aki nem ismer azt hihetné, hogy az ilyen üresfejű leányzókhoz tartozom, akikről fentebb írtam. nem egyszer volt alkalmam az ilyen bunkó pasasoknak levinni 0-ra az egoját...a lényeg hogy arra akarok kilyukadni, hogy nem csak a "szürke egerek" között vannak rendes lányok. (szerintem te sem vagy ilyen, max csak azt hiszed)
2009. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
11%
megint én: nem az utolsónak szól az iromány, hanem az utolsó előttinek:)
2009. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
33%

Én is ilyen rendes lányt keresek. Én egyetemista vagyok, de sajnos az a tapasztalatom, hogy hiába okos némelyik egyetemista csaj, de erről az oldalról meg mégis taszító, és szóba sem állok vele. ÉN komoly kapcsolatot szeretnék, de ha egy csaj eleve úgy kezdi, h. ő nem akar gyerekeket, meg családot, meg stb... akkor az már szóba sem jöhet...

Meglehet hogy konzervatív vagyok, de én ragaszkodom a hagyományos családhoz. Minden hülyeség amerikából jön, de a család még ott is egy összetartó erő. Csak itt divat a szingliskedés. Aztán majd 80 évesen, öregek otthonában, egyedül patkolnak el ezek a tudósok...

20/f

2009. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!