Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, nők akik a rendes pasikra buknak vagy ez már kiment a divatból és mindenki a kemény, bunkó fickókat szereti?

Figyelt kérdés

Arra nem gondolnak hogy majd jól kihasználják őket és a felszín alól előjön az igazi énje ennek a típusú férfiaknak?Aztán majd a gyerekekkel otthon marad egyedül ha válásra kerül sor?És nézegethet....

Egyáltalán miért terjed Magyarországon is ez a szingli életmód ami egyre trendibb?

Szánalmas világ egy része mert az igazi értékek,család,becsület,hűség egyre inkább háttérbe szorulnak!


2009. nov. 8. 13:49
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
93%

Én olyan barátnőt keresnék, aki teljesen komolyan gondolja a kapcsolatot, akivel lehet kicsit romantikázni (igen, a divatribancok ebben sem jók), értelmesen lehet vele beszélgetni, megérti a problémáimat, cserébe én is meghallgatom őt. Olyan valaki kellene, aki később szeretne családot, nem jár éjjel-nappal bulizni csak mértékkel, normálisan, nem ribancosan öltözködik. Nem látszik rajta 2km-ról, h. plasztikázva volt, nem ken magára 2kg sminket, csak ésszel, kulturáltan viselkedik és még lehetne sorolni.

Sokat megadnék érte, ha ilyen barátnőm lenne...

Ilyen lányt sajnos még nem ismerek.

Egyébként én sem vagyok egy átlagos ember: szeretem a rockzenét, mellette szeretem a színházat, szeretek várost nézni, este sétálgatni, kirándulni... mellette informatikus leszek.

15:31 voltam.

2009. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
42%
Megtanulod, hogy a nők azt szeretik, ha szarba sem veszik őket, ha kedves vagy hozzá meg ilyenek megcsal-elhagy-lekoptat. Legyél minnél nagyobb szemét annál jobban fog ragaszkodni hozzád. Ez a modern nő trend elég beteges lett.
2009. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
39%

Igaz nem voltunk együtt sok ideig a barátnőmmel,de egyik napról a másikra mintha a föld nyelte volna el.


Végül sikerült elérnem és megbeszéltem vele egy találkozót.


A szakításunk „indoka” a következő volt…idézem szó szerint.


„Én nem szoktam meg,hogy ennyire törődnek velem”


Érdekes,hogy egyik alkalommal miután felfázott,az apja azt kérdezte tőle…”kivel keféltél és hol?”


Miután pedig összejöttünk ezzel a szöveggel koptatott le.


Sokszor teszem fel magamnak a kérdést…’A nők tényleg a szemeteket szeretik?”


[link]


Ennyi.

2009. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

Na akkor én most oszlatom az előttem szóló véleményeket.Nem minden lány bukik a kemény bunkó pasikra.

Nekem csakis a normális pasik jönnek be.A bunkókkal általában nem foglalkozok.

18/L

2009. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve,és egyben dühös is vagyok!Én is olyan barátnőt szeretnék,aki komoly kapcsolatot,gyermekeket szeretne,majd ha arra a szintre jut a kapcsolatunk. családalapításban gondolkozik és hűséges lenne hoznám,igényelné a törődést,tisztességességre,becsületességre nevelné a gyermekeinket.vannak ilyen huszonéves nők?ha igen,írhatnának ide...
2009. nov. 8. 16:10
 16/53 anonim ***** válasza:
90%

Én is egy normális pasit szeretnék, olyat aki odafigyel rád, akivel bármiről beszélhetsz, szóval akinek tényleg fontos vagy stb.

Eddig még nem találkoztam ilyennel, mert a srácok többségének fontosabb a külsőség, de NEM MINDENKI ILYEN.

Azt gondolom, h akinek a külsőség a fontos, legyen szó lányról vagy fiúról, ők megérdemlik egymást. Inkább legyek egyedül, mint egy olyannal, aki csak kihasznál.

Tényleg igazatok van, h egyre jobban divatba jön a szingli lét és ha akarsz vkitől vmit, akkor csak felhívod pár órára.

Na ez az, amit én nem szeretnék.

Abban is igazatok van, h az egyetemen se lehet igazán párt találni, de nem szabad általánosítani sem az egyik, sem a másik nem részéről.

Hogy miért szeretik sokan a bunkó pasikat és a beképzelt libákat? Szerintem aki ilyen partnert keres azok utaznak a menyiségre és nem a minőségre...Sajnos.


Én még szeretnék bízni, hogy találkozok egy olyan sráccal, aki olyannak fogad el amilyen vagy és nem csak a külsőség számít neki.

Tudom, h van ilyen, csak még én nem futottam össze vele!

:)

19/L

2009. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
baszod te mekkora hülye vagy, attol hogy valaki kemény és tud férfiasan viselkedni miért ne akarna gyereket?? ebben hol a logika?!
2009. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

Igen, csak a keménység meg a férfiasság nem egyenlő a rajoskodással, a menőzéssel. Az előbbi becsülendő, tiszteletet érdemel, az utóbbi szánalmas, visszataszító.

De nem is az első kategóriával van a gond, hanem az utóbbival.

2009. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én lassan öt éve vagyok együtt a párommal,és egyszer szeretnék majd tőle gyerkőcöket,a közös jövőnk egy részét már megalapoztuk,gondolok itt arra,hogy együtt élünk,van házunk,stb.Mielőtt megismertem,sok-som éjszakát sírtam át,mert folyton csak tahókkal találkoztam,sőt,jártam is egy ilyen ,,hülyegyerekkel".Ma már szégyenlem,de akkor,gyerek fejjel,naiv voltam és buta.Ma már tudom,hogy a jót meg kell becsülni,mert ritka ajándék az életünkben,mondjuk alapból nem is voltam soha egy kicsapongó típus,de most még jobban tudok örülni a boldogságnak!Én már megjártam a hadak útját,és gondolom,itt Ti is sokan,de szívből kívánom Nektek,hogy jól sikerüljön az életetek!Azokat pedig,akik nagy pofával hirdetik,hogy milyen nagyon jó szinglinek lenni,és hogy inkább élnek a mának és a karriernek,és dögöljenek meg a szürke kis átlagpolgárok,akik nyakukba vették a társas élet hátrányait a házimunkával,és a lakáshitellel együtt,mélyen megvetem!Na,ők lesznek azok,akik egy kis sarokban,sírva,egyedül fogják feldobni a talpukat!Én inkább főzök a kedvesemnek egy finom ebédet,és nagyobb örömömet lelem az élet apró dolgaiban,mint egy 20 ezer forintos cipőben!Ha szeretsz,és szeretve vagy,az többet ér bármelyik több ezer forintos ruhánál!!!Ezen kéne sokaknak elgondolkodni!

2009. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

Megin én vagyok 15:05. Kérdező! Hány éves vagy?

L/17

2009. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!