Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem, hagyjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brandon S kérdése:

Mit kéne tennem, hagyjam vagy próbáljam meg újra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek. 2 éve majdnem összejöttem vele de sajnos elszúrtam nem mutattam ki eléggé, hogy mit szeretnék tőle. Összejött egy másik sráccal jártak 1,5 évig, nemrég szakítottat. De most nem tudom, hogy mit kéne tennem megint megpróbálni meghódítani mert nagyon jól elvoltunk régen is, és most is bár keveset találkozunk de ezt megoldanám.

2013. szept. 28. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te Brandon Sanderson nevét lopod?
2013. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a frissen szakított lányok nagyon veszélyesek...
2013. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, azt se tudom ki az. De ez nem segít a kérdésemben!
2013. szept. 28. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod ki az? Nézzél csak utána.


Kérdésre térve szerintem legyél ott neki de egyenlőre ne erőltesd a kapcsolatot maximum enyhe utalásokat tegyél rá.

2013. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már több mint 1hónapja szakítottak. De túl tette magát rajta, vagyis nem volt igazán a betege. (nem bánta, hogy vége)
2013. szept. 28. 23:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor repülj rá. Nem mondom hogy szurkolok mivel tojok rád meg az életedre de sok szerencsét azért kívánok.
2013. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rendben! kösz

Egyébként megnéztem akit mondtál. Az én nevem titka, hogy már sima Brandon volt ezért írtam oda az S-t semmi más. :) nem volt célom a névlopás.

2013. szept. 29. 00:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, csak én vagyok a lány... pár hónapja összejöttünk volna egy sráccal, de ő sem mutatta ki eléggé... aztán nekem lett más, vége lett, engem sem viselt meg... és tudom, hogy a fiú nagyon szeretne velem lenni, de nagyon ritkán találkozunk, és ő nem tudja, hogy én ugyanúgy érzek, ezért nem mer lépni... szóval én mindenképpen azt tanácsolnám, hogy próbáld meg (újra) meghódítani, mielőtt még késő lenne.
2013. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
8as most komolyan tudod , hogy mit érez irántad , te is ugyanígy vagy.... Akkor kérdésem a következő: Mi a retekért nem mondod el neki és élnétek boldogan?
2013. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!