Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni akkor, ha...

Mit lehet tenni akkor, ha buliban egy részeg lány odajön hozzám és csak úgy spontán lesmárol? Ellenkezzek vagy inkább hagyjam és próbáljam meg élvezni, mert az 'ellenállás hasztalan"?

Figyelt kérdés
Ha úgy jó keményen elkap és magához szorít. Megütni nem üthetem meg, mert mégiscsak lány.
2013. szept. 27. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemi egyenjogúság van.
2013. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kitudja hány embert cumbázott le a előtted a wc-ben :D
2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszasmárolod, és egy csendes zugban megdugod.
2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Christiano Ronaldo ***** válasza:
24%

Mivel az egyesnek igaza van, így a lány akkora tarkón baszást érdemel hogy csak úgy csattog a...


ja meg egy bazi nagy rúgást a lába közé.

2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Keféld meg,de ne csókolózz vele,lehet,hogy előtte hányt!
2013. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hányása csorogjon az álladról mint más spermája a farkadról.
2013. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elsőre szerintem annyira meglepődnél hogy mindent elfelejtenél így hagynád. Én is jártam már így hogy egy számomra idegen csaj spontán lesmárolt, én meg mire észbe kaptam azt vettem észre hogy visszacsókolom. Igaz hogy akkor épp nem volt barátnőm, de a csajt lekoptattam inkább, mert egyrészt nem volt az esetem igaz hogy szép volt de nekem elég volt belőle. 2. színjózan voltam, mivel nem ihatok alkoholt így én buliba üdítőkön élek de így is jól elvagyok. Ez van sajnos de nem hiányzik az alkohol, és van mindig egy buliba legalább 1 olyan ember főleg házibulikba aki képes rendet tenni ha elszabadulna a pokol, nem véletlen hívnak házibulikba meg kisebb szórakozóhelyekre rendfenntartónak a kidobók mellé, mert igaz nem vagyok olyan magas, de letudom nyugtatni az embereket erőszak nélkül, ha meg gáz van akkor segítenek a kidobók.
2013. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Élvezd, mert ilyenbe nincs mindig részed! :D

Am lehet fogadásból is, ezt már csak magamról is tom, mert én is képes vok ilyenekbe belemenni. :D

2013. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, perszeee!! :DD Aztán csöcsörészd meg, nyúlj a bugyijába, és vidd szobára! :)
2013. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Minden ellenállás hasztalan!"

Egyébként azért kcisit rázós, mi van, ha épp valamelyik haverod farka járt előtte a szájában?

2013. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!