Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értelmes válaszokat létszíves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes válaszokat létszíves.17/L Próbáljam elmondani neki mitől féltem? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval nem régiben megismerkedtem egy tök helyes sráccal, eléggé távolságtartó voltam vele, mert épp előtte megbántott egy másik fiú(eléggé össze voltam kavarodva), valahányszor beszélgettünk mindig aranyosan belecsempészte, hogy ekkor meg ekkor itt lesz(lakóházban lakunk és pl. egy másik emeleten lakik egyik haverja, és 2-3szor biztos bejelentette, hogy ott lesz). Mindig eltértem, a témáról. Én is nehezen láttam be hogy valamivel megfogott, és igen féltem egy új kapcsolattól.

Egyszer meghívott a focimeccsére is, de nem tudtam elmenni(családi ügy miatt). Később egyik este beszélgettünk a beszélgetésünk veszekedésbe ment át, később tudtam hogy én voltam a hibás, és hagytam a dolgot leülepedni, és bocsánatot kértem. Akkorra teljesen elzárkózott tőlem..:( Ez így kb. 1 hónapja lehetett, azóta nem is beszélgettünk. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy esetleg ha megpróbálnék vele egy talit megbeszélni stb, az helyes lenne? Vagy inkább hagyjam?


2013. aug. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen eső után köpönyeg. Ha mégis feladja érted a büszkeségét, akkor megéri. Próbálj rá azért.
2013. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg veszítenni valód nincsen! :)
2013. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!