Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelemes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HelpMERoland kérdése:

Szerelemes vagyok egy lányba de nem merem elmondani. Sztori! :/?

Figyelt kérdés

Szóval szombaton itt nálunk volt falunap. Estefelé találkoztam egy lánnyal.Táncoltunk,beszélgettünk stb. Egyébként nagyon szemeztünk egymással.

Később hazakísértem.Még aznap este megbeszéltük, hogy vasárnap 14:30 kor találkozunk (ráadásul ő hívott el).

Jókat beszélgettünk. Aztán ismét vége lett az "úgynevezett" randinak. Szerintetek szerelmes belém? Mert én nagyon is csak nem nagyon merem elmondani neki egy pár nap után. Kérlek segítsetek rajtam. 14/f



2013. aug. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Go to sleep!
2013. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jáj, szerelem első látásra ez?:) Szerintem még ne mondd el neki:) Találkozgassatok még szerintem, hátha lesz belőle valami:) Akár barátság is v kapcsolat:) De izélni még ne izéljetek!!:) Az ráér 2-3-4 év múlva is:)
2013. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után tényleg ne mond neki h szereted max csak annyit h nagyon kedveled és szeretsz vele lenni.
2013. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő : Köszi nem vagyok álmos!

2. Kommentelő : Köszönöm a támogatást! Én is így gondolkodtam nagyjából. A szex még ráér :D

3. Kommentelő : Köszönöm a tanácsod. Megfogadom mindet!

2013. aug. 20. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne modd meg neki, hogy szereted. A "szeretlek" szo vesziteni igy el az ertelmet es a fontossagat, varj meg vele! Egy lanynak oriasi dolog amikor a baratja vegre kimondja, hogy szeretlek! (Sajat tapasztalat, a mostani baratom kb. 2 het utan mondta, amikor mar jartunk!)
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne neki elmondani? Elég, ha finoman tudatod vele, de nem szóval. Elhívod újabb randikra. Felhívod telefonon, beszélgetsz vele, érdeklődsz iránta. És egy idő után biztos rájön aztán ha szeretnéd, el is mondhatod neki.
2013. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!