Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összeakarok jönni vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összeakarok jönni vele, próbáljam meg vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel év elején osztálytársak voltunk,már akkor is tetszett nekem,csak nem mertem felé közeledni meg mint kiderült késibb volt barátja aki egy idegbeteg volt.. Szétválasztották az osztályt,és én lógtam a suliból,drogoztam,apám lebénult,otthon mentek a folytonos viták és a többi.. Januárban a lány felvette velem facebookon a kapcsolatot,sokat beszélgettünk,voltpár találkozó,amiről én mindig elkéstem és legtöbbször betépve mentem oda,de elnézte ezt is..A találkozókon is kiderült,hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk,és összeillünk. Kórházba kerültem mert öngyilkosságot kíséreltem meg,bejött meglátogatni mindig,és összejöttünk. Soha nem volt barátnőm,és szégyenlős voltam mindig előtte,mert féltem,hogy valamit elrontok.Olyan gyors volt ez nekem,hogy összejöttünk meg minden,hogy oda fajult a dolog a problémáim mellet,hogy nem foglalkoztam vele és kidobott.. Eltelt azóta pár hónap,én sokat változtam,nem drogozok,otthon is többet segítek,apámat támogatom,a falubeli drogos társaságot meg mellőzöm. A napokban ráírtam és megbeszéltünk egy találkozót,pontosan odaértem a találkozóra,nagyon jó nap volt vele,de megint azt éreztem mint régen,hogy tetszik ez a lány,nagyon megértjük egymást, kell ő nekem de félek,hogy elrontom a dolgokat és megint olyan szégyenlős voltam előtte..Később a haverom is csatlakozott hozzánk,és így hárman elhülyéskedtünk,és felhozta mindig,hogy én meg a lány.. A faluban is sok mindenki kérdezte,hogy járunk? Ki ez az aranyos lány? Úgy éreztem,hogy nem akartam,hogy haza menjen de haza kellet mennie..Megkérdeztem nem e lenne kedve valamikor fagyizni velem,és igent mondott. Csodálkoztam,hogy szóba állt velem,pedig nagyon haragudott rám... Szerintetek mit csináljak?
2013. júl. 14. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu akkor jöjj össze vele! Megérdemli!
2013. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aztmondják, hogy újramelegítve csak a töltött káposzta jó..
2013. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!