Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam meg, vagy hagyjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg, vagy hagyjak neki békét?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Pécsi lány,én Kelet-szlovákiai vagyok.Ezzel a lánnyal neten ismerkedtem meg 3 hónapja,és mostanra elég vadító dolgokat ír,hogy mit tenne,ha lemennék Pécsre.Ezzel viszont van néhány probléma:

- sem az én szüleim sem az övéi nem túl engedékenyek

- az az 500 km sem kis akadály

- ha lemegyek sem biztos, hogy betartja az ígéreteit

Arról szeretném a véleményeteket kérni,hogy harcoljak a szülőkkel mindkét oldalon,hogy elnyerjem a bizalmuk és engedélyezzék az utat,mellé kockáztassam meg,hogy odavész a pénzem,mellé mikor megérkezek közömbös lesz,

vagy pedig hagyjak neki békét,annak az egy találkozónak is,és hagyjam ki a lehetőséget (számomra nagy lehetőséget),csak hogy ne csalódjak... A lány 16 én 15.



2013. júl. 11. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

azért még elég fiatalok vagytok ehhez

neten keresztül bármit mondhat, attól még nem biztos hogy komolyan is gondolja

neked kell kitalálni, mit szeretnél és melyik lehetőség éri meg jobban

de ez nem tűnik olyan későbbiekben is jól működő kapcsolatnak a távolság miatt

2013. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről kérdezd meg anyádékat. Bár a távkapcsolat nem jó.


Javaslok mindkettőtöknek egy közös nyári tábort félúton. Oda tutira elengednek titeket.

2013. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ,meglátjuk később hogy áll a dolog,annak árnyékában döntök majd...A tábor megfordult már a fejemben,ez ingyenes,Magyarországot körbejárjuk,2-3 nap Pécsett, viszont pályázni kell rá,amiről lekéstem...jövőre megpróbálkozok vele,addig pedig megpróbálom eltüntetni a kétségeimet... :D
2013. júl. 11. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:

hehe édes jó Istenem de jó hogy nem mentem azonnal..kiderült velem játszott,közben összejött egy elég bunkó ismerősömmel -.-" ...

aki utólag olvassa és hasonló helyzetben van próbáljon szerezni biztosítékokat (pl.képeket) és ha túl szép hogy igaz legyen valószínű nem az,visszanézve talán elérhetőség csere után el kellett volna tűnnöm pár napra,mert ha hiányzol keres,így pedig picit feloszlik a rózsaszín köd és jobban rálátni az apró hibáira a hazudozásban.

Egyébként ezután jött a maradjunk barátok szöveg én belementem egy kis időre,most már állandóan azt beszéli hogy ő hogy szereti a parasztot(de azért alapfokú tisztelet megmaradt,szóval nem küldöm el a pödört szőrű édesanyjába)

De nem bánom hogy megtörtént,tanultam belőle és utólag nevetek magamon +tény hogy belemenősebb lány szóval van pár képem :P

2013. szept. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!