Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, a szomszédvárosvan lakik. Mindig mondja h úgy találkozna velem, hogy smárolhassunk, jó lenne ha kicsit "összebújnánk". Nagyon félek! Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Ti is tudjátok mire akar ezzel célozni. Mondtam neki h én nem akarom és mondta h akkor sincs semmi baj mert tetszem neki.:) Biztos hogy vmikor találkozni fogunk de félek..mert 5 évvel idősebb mint én, és félek erőltetni akar dolgokat.Segítsetek!!mit csináljak?
2008. júl. 1. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tedd azt amit a szíved súg, ha nem akarsz még smárolni vele, akkor ne smárolj. ha meg emiatt hagyna el, akkor nem is érdemel meg téged az a pasi.
2008. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Az 1 válaszolónak azt egy szóval sem írta hogy a barátja lenne, csak egy ismerős! Szerintem tetszel neki,viszont nagyon gyanús nekem ez az összebújás,biztos többet akar tőled mint smárolás!Kérdezz meg tőle mit akar tőled pontosan, telefonon v. smsbe így tudni fogod mire számíthatsz és el tudod dönteni mi legyen,kapcsolatról eddig nem beszélt,nem akar tőled semmit ezen kívül, hány évesek vagytok??Ha nem vagy biztos a srácban csak nyílvános helyen találkozz vele ha nagyon akarsz,akkor nagy baj nem lehet,max letaperol és megcsókol!:-)
2008. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "nem érdemel meg a pasi" kezdetű szöveget próbáljuk már lecserélni a "nem találkoznak az igényeitek" vagy "nem neked való"-ra.
2008. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azt mondta h ő is tartós kapcsolatot szeretne...

én nem a smárolástól félek hanem attól az "összebújástól", mert biztos h nem csak csók lenne benne

2008. júl. 1. 14:33
 5/10 A kérdező kommentje:
én 13, ő 18 :S
2008. júl. 1. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a kor nem igen számít mert én 15 vok a párom 20. csak az a lényeg h legyen megértő veled és ne erőltesse. ha nem tart tiszteletben akkor nem is vagy igazán fontos neki és akkor nem kell vele foglalkozni.sztem...
2008. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!sokat segített!

arra jutottam h találkozni fogok vele...1 próbát biztos h megér, aztán majd lesz ami lesz:)

2008. júl. 1. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, akkor nemet mondasz, még akkor is, ha neked tetszik és majd megveszel érte. Az ilyen szövegek nagyon átlátszóak, tapasztalatból mondom. 1szer már beleestem, másodszorra az ilyen szövegnek nem döltem be.
2008. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom! Elment az eszed? Látszik, hogy még nagyon gyerek vagy ehhez. Belerohansz az oroszlán szájába úgy, hogy tudod meg fog enni? Amúgy meg a barátodnak is gratulálok, mert ő szerintem tudja mit csinál és kikezd egy gyerekkel. Ha valóban szeretitek egymást sztem tudtok várni a másikra. Így még a törvény sem ismer el titeket nemhogy az emberek. Ha lefekszik veled az liliomtiprásnak számít mert te gyerek vagy ő pedig felnőtt és ezért simán sittre vághatják! Szerintem az ilyen emeber simán pedofil te meg nem normális
2008. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül, még tuti minimum 8-10 lánynak mondja ugyanezt.
2009. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!