Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, lányok! Élőben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, lányok! Élőben vagy “online” szerettek jobban, egy férfivel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Első sorban huszonévesek véleménye érdekelne, ezért is írtam ebbe a kategóriába. Jobban bejön, ha egy srácban van annyi bátorság hogy személyesen szólítson meg? Vagy inkább Messenger, Instán szerettek jobban beszélgetni az adott fiúval?

20/ f



tegnap 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Igazából, hmm... elméletben az élő jobb lenne, de gyakorlatban az ember élőben jobban hazudik, mint online. Pl. a fétiseit előbb elmondja arctalanul. Akkor már jobb lenne csók előtt tisztázni, hogy nem illünk össze.


Ha nem léteznének fétisek, perverziók, és őszinték lennének az emberek, akkor határozottan az élő lenne jobb.

ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Én csak élőben ismerkedem, így jöttünk össze a jelenlegi párommal is, hogy leszólítottam. A személyes benyomás sokkal fontosabb, mint egy internetes beszélgetés, mert van aki egy nagykutya interneten és azt hiszi ő a Jani, de élőben a félénk kiskutya. Én szeretem azonnal látni az emberi reakciókat, hisz ha kapcsolatba kerülünk nem online fogunk egymással lenni. 21L
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!