Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak ti szerettek neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szerettek neten ismerkedni, írkálni vagy inkább a személyes ismerkedést részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

Több olyan randim is volt már az évek folyamán ahol személyesen minden nagyon passzolt, jól éreztük magunkat egymással.

De a köztes időben online nem működött a kommunikáció.


2022. dec. 22. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

szeretek írni is, és szeretek találkozni is.

Az első több ismerkedési lehetőséget ad, a második pedig megmutatja, van-e tovább.


45/F

2022. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé introvertált vagyok és nincs túl sok barátom se, ezért marad a netes ismerkedés. De már nem vagyok a híve az állandó írogatásnak, ezért ha valaki szimpatikus utána már inkább személyesen keresném a társaságát. 38/f
2022. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék online, hogy aztán személyesen is találkozzunk, csak soha nem írnak vissza a nők :S Pedig normális üzeneteket írok, rámenős sem vagyok, de a legtöbb esetben meg sem nézik az üzenetet. Élőben is csak elutasításaim voltak, már nem is igazán erőltetem a dolgot. :S 37f
2022. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neten nem,csak a való életben 26F
2022. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legjobb neten kezdeni az ismerkedést, amit hamar személyesre lehet váltani
2022. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem firkálok a neten. Az óvoda. Az ismerkedések során is minél hamarabb a személyes kontaktra koncentrálok. Nem fogok azon rugózni, hogy ki mikor miért nem írt, mit csinál ha nem van ott, stb. Rugózzanak ezen a kamaszok.

33/F

2022. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A netes jobb.
2022. dec. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki akar neten ismerkedni az írjon. Privi.
2022. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!