Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy személyesen jól elvagyunk, mindig odajön érdeklődik, de ha messengeren írok neki, nem reagál?

Figyelt kérdés

Már voltam nála egyszer, beszélgettünk, meg mindig odajön beszélgetni érdeklődik, mivel oda járok kajálni, ahol ő dolgozik. Amikor nála voltam sokat beszélgettünk, simogatott, de mondtam h addig nem fekszem le vele, amíg nincsenek érzelmeim, mert nekem addig nem megy. Ott beszéltük meg személyesen, h majd elmegyek hozzá, akkor válaszolt, amikor napot egyeztettünk. Most ebbe a 4 napba is jó lenne összefutni, írtam neki, de nem válaszol, pedig látom, hogy fent van, de még csak el sem olvasta, amit írtam...Ezt nem értem, már régebben is csinált ilyet, de személyesen nagyon érdeklődő. Furcsa, kicsit magának való srác, 3 éve elmondása szerint nem is randizott senkivel sem.


Miért nem válaszol vajon a neten nekem?



2022. okt. 29. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mással van, alszik, TV-t néz, játszik, majdnem éjfél van. Ha sosem válaszol neten, akkor 2 eset lehet, nem látja, vagy csak akkor érdekled, ha épp ott vagy, egyébként tesz rád magasról.

4 nap múlva már meglesznek az érzelmek, és akkor lesz szex?

2022. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha majd alaposan megismertük egymást és bele is zúgtam, de egyelőre csak barátok vagyunk.
2022. okt. 30. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Csak szexet akar, teljesen egyértelmű. Aki ennyire sem erőlteti meg magát, amikor elvileg az ismerkedés elején a legjobban kellene, hogy erdeklodjon, ott mindegy, mit csinálsz. Akkor ír, ha épp olyanja van, unatkozik és más nem er rá.
2022. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!