Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez valami kettős személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami kettős személyiség lehet? Vagy csak messengeren mindenki bátrabb, mint személyesen?

Figyelt kérdés

36 éves, elvált nő vagyok. A munkahelyemen nemrég megismerkedtem egy férfival (nem kolléga, hanem egy ügyfél egyébként), aki szintén elvált.Elhívott randizni, nagyon kedves, udvarias volt, jót beszélgettünk, minden rendben.Majd a következő találkozóig messengeren tartottuk a kapcsolatot.Itt azonban már nem tetszett annyira a viselkedése, mert egyetlen témára tereli a szót,ez önmagaban nem baj, de meglehetősen erőszakos és durva módon.Na jó, gondoltam adok még egy esélyt,találkoztunk még egyszer.És a randin megint ugyanolyan kedves, udvarias volt mint először, majd megint messenger-és itt megint "bunkó".

Nem az a kérdés lapát-e a pasi, de érdekelne a véleményetek, hogy miért viselkedik így valaki, esetleg hasonló tapasztalatok,mert ilyet még nem láttam.



2022. okt. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nm mindegy mire rág be, mi baja amikor otthon magában kattog azaz melyik témán akad fennt
2022. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neten nincs következménye a viselkedésnek, azt csinálhat amit akar. Gondolom a szexre tereli, bár nem nevezted meg a témát. Ha neked ez bunkóság és durvaság, vagy agresszívan nyilvánul meg, akkor ne engedd neki hogy így beszéljen neten sem. Ha erre nem vagy képes és még találkozgatsz is vele, akkor nem kell meglepődni hogy folytatja is.


Amúgy meg nem normális hogy ekkora a kontraszt a két "világ" között, egyből arra gondolnék hogy valami elmebaja van.

2022. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiket csak megjátssza. Vajon melyiket? Haha, csak költői kérdés volt. Tudod te jól.
2022. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szex volt az egyetlen tèma?
2022. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod ez ugyanaz, mint a gyakori, ahol kifejti az ember, ami a lelkében, szívében lakozik, élőben meg csupa kedves, aranyos emberrel találkozol és csak néha bunkózik a populáció 1-2%-a, ami nagyon fáj és benned marad tüskeként, de összességében statisztikailag elhanyagolható mennyiség.


Vajon mi lehet a megoldás?


"A" válasz: A gyakorin ez a bunkó, gonosz, frusztrált 1% teszi tiszteletét, a többiek messze kerülik ezt a szennyoldalt és inkább névvel-arccal a Facebookon... oh wait...


"B" válasz: Magyarország egyetlen névtelen, arctalan kérdezőoldala minden létező témakört felölelve, emiatt ha nem is annyian, mint a Facebookon, de az ország elég nagy százaléka megfordul itt, nemre, korra, vallásra, politikai, szexuális és egyéb beállítottságra való tekintet nélkül. Még ha nem is mind törzstag, de mint mindenhol, általában 100x, ha nem 1000xvagy 10000x annyi olvasó van, mint aktív kommentelő.



Nos, ugyanez van a te esetedben is. A férfi egy álarcot visel amikor élőben van veled, kedves-rendes szerepet játszik, a neten meg kijön a valódi énje. Lehet, hogy már a kis lila ikon triggereli őt és kattan át az agya.

2022. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az írásos kapcsolattartással és ismerkedéssel az a legnagyobb baj, hogy kimarad belőle a metakommunikáció. Lehet, hogy ha ugyanazokat a szavakat személyesen mondaná, miközben látod is, hogyan viselkedik egészen más benyomást tenne, mint olvasva.

A másik nagy gond az írkálással, hogy a telefon mögött bújkálva sokan hazudnak magukról, felbátorodnak, vagy olyasmit tesznek, mondanak, ígérnek, amire kizárólag egy elképzelt világban képesek. Van, aki saját magát is be tudja ezzel csapni, nagyszájúskodik, aztán amikor a való világban is villantani kellene az ígért dolgokat, rájön, hogy túlidealizálta saját magát és mégsem tudja hozni a szintet, bármennyire is szeretné.

2022. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azt gondolom amit a 6-os írt. Én is találkoztam olyan emberrel akiről azt hittem, bunkó, csak mert messengeren mindenféle smiley meg hasonlók nélkül, tömören fogalmazott. Előben meg egy csupa szív ember volt. Nem mindenki szereti nyomkodni a telefont, megfigyeltem. Sokszor, csak gyorsan írnak valamit aztán ennyi. Van aki telefonálni szeret, ott jobban ki tudja magát fejezni. Van olyan aki élőben meg sem szólal szinte, negatív, online meg halom számra küldi az emojikat, meg a hosszabbnál hosszabb üzeneteket.
2022. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat.Valóban a szexről volt szó(honnan találtátok ki?🤔🤣).De hiába kértem bizonyos dolgokat, hogy hanyagolja, csak újra és újra visszatért rá.
2022. okt. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!