Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy mai nagyvárosi nőnek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai nagyvárosi nőnek mi az, ami bármi értéket képvisel egy férfiban, ami miatt akarna magának egy férfit komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Ha szabad kérni, részletesen kifejthetitek az álláspontotokat, nem csak címszavakban, akár beleszőve azt is, hogy eddig miért nem találtatok az igényeiteknek megfelelő férfit.


Azt is írjátok oda, hogy párkapcsolatban vagytok-e vagy szinglik.



2022. szept. 22. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Egy barátom ezt így foglalta össze: A nőnek mindene megvan. Karrier, jó fizetés, lakás, kocsi, stb, szóval egzisztencia. Egy dolog nincs neki, egy kemény farok. De az meg van nekem.
2022. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Legyen vállalkozó,max 5 éves felsőkategóriás német luxusautó,családi ház,modern átépítve, kívül belül, nyaraló esetleg Balatonnál,Tisza-tónál, fél évente nyaralgatások, ez mellé ha még a külső is top akkor nálam nagyon nyerő.

De ha az előzők megvannak a külső sokadrangú, legalábbis nálam.

L

2022. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lexus nem jó?
2022. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Jó kocsi, nagy ház, minimum 200 millió forint vagyon. Legyen oda értem, kényeztessen el. Na meg nézzen ki nagyon jól. Évi 3x nyaralás is jól jönne, nem Balatonra, vagy ilyen szenny helyekre.
2022. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A személyisége. Nekem eddig nem voltak nagy elvárásaim a férfiakkal szemben, de mióta megtaláltam a jelenlegi párom, rájöttem, hogy mindig is erre vágytam. Kedves, figyelmes, határozott, jólelkű, jó humorú, törődő, értelmes, őszinte, hűséges, nyitott a kommunikációra, megbecsül, ki tudja fejezni az érzéseit... nagyon fantasztikus ember, ez adja az értékeit. Emellé bejön és passzolunk az ágyban is.


Anyagi dolgok miatt összejönni valakivel? Szánalmas. Teremtsük meg együtt, vagy, ha valaki szingli, akkor teremtse meg önmagának, ne kapaszkodót keressen, mert amit te megteremtettél nem vehetik el, a kapaszkodó viszont letörhet, és rengeteg lemondással jár.

2022. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Én már találtam.

Nekem fontos hogy többet keressen nálam, mert én közszférában annyit nem tudok. Ami nem a szokásos hűség stb klisé hogy meg tudjon hallgatni és legyen diplomás. Ha valakinek nij s diplomája azzal valszeg nem egyezik az ertekrendem. Pl a gyereket en nem engednem szakmat tanulni, csak ha megvan minimum egy diploma

2022. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Önellátó, önfenntartó fizikailag, anyagilag, érzelmileg.

Érzéki, imád szerelmeskedni.

Sok szabadideje van erre.

Jó érzelmi és mentális állapotban van.

Összeillünk, engem akar.

Jobb vele az életem, mint nélküle.

2022. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

7. vagyok.


"eddig miért nem találtatok az igényeiteknek megfelelő férfit"


Szoktam találni.

2022. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
A fizetése.
2022. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

Változó.


De az pénz és a diploma alapfeltétel.

2022. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!