Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha személyesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyesen nem volt alkalmam elhívni, messengeren mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Van egy ismerösöm akivel rég nem találkoztam, véletlenül kerültünk össze, közös ismerős programján. Sokat beszélgettünk, el akartam egy italra a jövőben kettesben, mire többen megjelentek és már nem volt alkalmam kettesben lenni vele.

2020. aug. 20. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemciki.
2020. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes ember egy messengeres irkálásra nem megy el. Még egy kezdő fórumost be tudsz ezzel rántani, de egy tapasztaltat már nem:D
2020. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Egyaltalan nem ciki, nyugi. A parommal en is igy ismerkedtem meg, eloben nem volt alkalmunk beszelgetni, igy elhivott online + egy masik srac is probalt Messengeren randira hivni, ha nem lett volna a parom, elmentem volna vele.
2020. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!