Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szerettek szórakozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek szórakozó helyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen mindenki enyhén szólva fütyi részeg, amikor oda mer menni egy nőhöz úgy hajnak 1-2 tájékán. Aztán ha elég szesz van már benne, akkor pár elutasítás után elpattan a cérna és már bepróbálkozik boldog-boldogtalannál és csodálkozik, hogy mindenki lepattintja.

Aztán reggel felébred 20 lepedővel szegényebben és totál másnaposan, és akkor felteszi magának a kérdést, hogy, miért vagyok ilyen lúzer? mi értelme élni?

2015. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán. Eleve elég ritkán járok ilyen helyekre, de akkor sem pasizni megyek, hanem szórakozni, jól érezni magam. Engem sokszor irritálnak a rámenős pasik az ilyen helyeken, akik azt hiszik, hogy az, hogy idejöttem, azt jelenti, kedvem van ismerkedni, vagy benne vagyok bármiben.
2015. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha nem a szórakozó helyen akkor hol szoktatok ismerkedni?
2015. nov. 5. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik kapcsolatom onnan indult. Ott ismertük meg egymást.Szorakozóhely, de nem discos. A kapcsolatok több évesek lettek.
2015. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!