Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a véleményetekre lennék kíváncsi. Van esélyem nála és bepróbálkozzak még vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nagyon bejön nekem. Már néhány éve ismerem, és együtt is dolgozunk egy ideje. Tavaly óta írogatunk, de általában a munka és a hobby a téma. Írásban és élőben is elhívtam már minimum 10x, hogy menjünk ki megenni, meginni valamit, vagy valamilyen programon részt venni, megnézni valamit. Minden elhívást elutasított, hogy nincs ideje, épp nem ér rá.

Szerintetek próbálkozzak még? Lassan két éve, hogy elkezdtünk írogatni, de nem haladtunk semerre. Szokott néha facebookon likeolni, de ennyi. Egyébként kedves velem, jól kijövünk.

Vagy az lehet a gond, hogy nem úgy kérdezem, hogy randizni jöjjön ki velem? Vagy nem számít hogyan kérdezem és azért nem találkozik velem munkán kívül mert nem jövök be neki?


ma 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Minden elhívást elutasított, hogy nincs ideje, épp nem ér rá."


Ezek után miért gondolod, hogy van nála esélyed?

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem akar tőled semmit, csak melóhelyen és unalmas perceiben csevegni. Én hagynám, mondván van jobb dolgom.
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem akar tőled semmit. Konkrétan majd egy tucatszor elutasított. Mit kellene még tennie, hogy vedd a lapot? Ha durván elküld az anyádba, akkor meg ő lenne a bunkó ri_banc...
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz csak, tuti a 11 lesz a varázsszám. Ja nem.

Kollégák vagytok, néha elcsevegtek, ennyi. Ez teljesen normális. Attól hogy nem bunkó veled, vagy nem néz levegőnek még nem jelenti azt, hogy dugni akar, csak azt hogy egy normális, kedves ember.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ha akarna veled randizni, akkor már igent mondott volna. Nem reális, hogy 10 alkalomból egyszer se ért rá. Ha így is lenne, ő ajánlott volna másik időpontot. Valószínűleg csak barátként néz rád és nem akar többet.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz ajtón kopogtatsz.

Nekem ha bejön valaki,szakítok rà időt,sőt,akàr én hívom el nőként is,ha annyira rà vagyok izgulva.

ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!