Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél kinek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél kinek mi számít akkora red flagnek, hogy onnét automatikusan felejtős a másik fél, ha kiderül róla az adott dolog?

Figyelt kérdés
Kérlek nemet és lehetőség szerint kort is írjatok. Így könnyebben átlátható, hogy melyik nemnél és generációnál mi az általános vélekedés ezekről a dolgokról. Lehet több példát is írni természetesen. Esetleg bővebb kifejtés is jöhet, hogy az adott dologgal, számodra red flaggel mi a probléma, és miért tartod elképzelhetetlennek hogy tovább folytasd az ismerkedést az illetővel.

2023. szept. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nálam bármilyen érintkezés kábítószerrel kizárt dolog. Tehát aki állítása szerint "nem csinálja, csak egyszer egyszer buliban kicsit" az automatikusan nem.

Alkoholfogyasztással nincs bajom alapból, de nyilván ha alkoholista az szóba sem jöhet és az is ha minden hétvégén csatakra issza magát. Egy-egy vadabb este belefér persze.

Irtózatosan féltékeny.

Akinek nem fér bele a női-férfi barátság. Az nem red flag csak nem egymást keressük, mert nekem vannak ellenkező nemű barátaim. Köztünk működik, sok ilyet ismerek és szerintem kell bizonyos határokat szabni és ennyi.

Akinek különböző szexuális fétisei vannak, BDSM-et akar és hasonlók.

Totál önállótlan, egy rántottát nem tud magának sütni, elvárná, hogy minden házimunkát a nő csináljon.

Akinek a házasság előtti szex és intimitás bűn, mert annyira vallásos.

Stb.

Stb.

Stb.


Napestig lehetne sorolni.


23N

2023. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
"onnét" ❤️
2023. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Imádott feleségnek való feltételekről írok, nem "kapcsolatról", arra ott vannak a hivatásos prostituáltak akik jobb üzlet, olcsóbbak, biztosak, megbízhatóak, korrektek, és nagyobb változatásságot ígérnek mint az átlagos nő, aki ugyanolyan mint a prostituált, csak meg kell küzdeni a hülyeségeivel és még fizetni is kell érte sokkal többet.


Tehát feleségnek:

Ha nem szűz a lány akkor más információ nem érdekel róla, kuka. Legjobb ha soha nem volt még kapcsolatban (csók se, semmi), de minél tisztább, annál jobb. A szüzesség csak alap, mint ahogy a legutóbbi korokig minden férfinak az volt.


Ha szűz, akkor szóba kerülhetnek más dolgok:


- Ha végstádiumú egyenlőségtudatban szenved (bármilyen téren), akkor kuka. Ebbe persze beletartozik az is, hogy elvárja amit nekem férfiként meg kell tennem (pl. eltartanom, stb.), nyilvánvalóan, és ő is hozza azt, ami neki kötelessége (háztartás, szex, otthonteremtés, ilyenek).


- Ha a szülei elváltak, a legtöbb esetben kuka (kivéve ha erről súlyos ellenvéleménnyel van és/vagy ha az apja mellett áll), mert úgy fogja gondolni hogy a válás számunkra (és a gyerekeink számára) is elfogadható "megoldás", ilyenkor pedig a férfit kibelezi az állam. Hozzám kell feleségül jönnie, nem az államhoz.


- Ha végstádiumú ateista (nem vagyok sem keresztény, sem muszlim), kuka, mivel ha az, akkor hiányzik belőle éppen az, ami emberré teszi az embert.


- Ha erős politikai véleményei vannak, az általánosan nem túl jó, mert nem túl nőies személyiségre vall (mindegy hogy jobb, vagy bal), de csak a baloldali lenne fő probléma (sajnos az összes legális/történelmi jobboldal valójában baloldal az utóbbi évszázadokban, a jobboldal a monarchiánál kezdődik) -- ezért inkább azt mondanám, a legjobb, ha intelligens és nyitott. Habár egy másik szempontból ez teljesen mindegy, mert minden nő úgyis totálisan adoptálja a neki tetsző férfi teljes világképét (általában kritika nélkül), és ez így van jól.


- Ha nem akar gyereket, kuka. Nem feltétlen azért, mert én akarok (legalábbis most), hanem azért, mert azok a nők akik nem akarnak, nem egészségesek és nincs nőies személyiségük.


Hirtelen ennyi.


27F

2023. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Már férjnél vagyok (45N), de a következő dolgokat 20 évesen is így gondoltam és most is így gondolom:

- rasszizmus: kisebbség, vallás, nem, bőrszín, szexuális orientáció miatt en bloc gyűlöl, megvet, lenéz valakiket,

- durvaság, dühkitörések, problémákat erőszakkal próbálja megoldani, akár velem, akár családtagjaival, akár pl. pincérrel, eladóval szemben,

- lekezelően, megalázóan bánik/beszél/kezel velem, családtagjaival, kiszolgáló személyzettel, állandóan leszól, kritizál, piszkál mindenkit, mindig mindent jobban tud, mindig tud valami kioktató dolgot mondani, kijavítani a másikat, rátromfolni a másikra stb.,

- mindig talál okot a féltékenységre,

- durván alkoholizál - nem vagyok álszent, fiatalon mi is elhajoltunk nem egyszer, nincs semmi baj egy-egy görbe estével vagy egy pohár sörrel/borral vacsora mellé/este, de azt nem tudom elviselni ha valakinek mondjuk 30 évesen is központi kérdés, hogy minden hétvégén csatak részegre igya magát,

- vallásos vagy ezoterikus - én ateista vagyok, materialista, nem tudok ilyesmivel együtt élni,

- szélsőségesen bánik a pénzzel, durván a fogához veri a garast vagy épp ellenkezőleg, képtelen beosztani, félretenni,

- igénytelen magára és környezetére - nem vagyok egy plázacica, ritkán sminkelek, nem járok elegáns cuccokban a hétköznapokban, nem járok 2 hetente fodrászhoz, és nincs minden elvágólagosan rendben az otthonomban, DE mosdatlanság, zsíros haj, szakadt, koszos ruházat, szájhigiénia hiánya, koszos, büdös lakás, főleg a wc/fürdő/konyha stb. elriaszt,

- durva szexuális extremitás - nyitott vagyok egy bizonyos szintig (pozitúrák, helyszínek, segédeszközök), de csak egy bizonyos szintig,

- ne ragadjon bele a 16 éves önállótlan kamasz állapotba: ne legyen dráma ha biztosítást, pénzügyeket, vásárlást, egészségügyi dolgokat kell intézni, és egy rántottát, tésztát, natúr húst képes legyen elkészíteni,

- van munkám, hobbijaim, barátaim, és én-időre is szükségem van, és nem gondolom, hogy attól jó egy kapcsolat, ha a felek állandóan össze vannak nőve, nincsenek külön programjaik stb. - ha nem így gondolja nem egymást keressük,

- "hagyományos" értékeket képvisel értsd: a nő dolga a háztartásvezetés, gyerekszülés, gyereknevelés, ő ebben maximum (nagylelkűen) segít,

- nyitott személyiség vagyok, nagyon sok különböző dolgot szeretek csinálni - ha valakivel ezek közül nincs legalább néhány közös pontunk, akkor az hosszú távon nem fog működni,

- jó szex - kell egy-két alkalom, hogy összehangolódjunk, de ha valakivel heteken keresztül inkább kínos a szex, mint jó, akkor az lehet akármilyen kedves, okos, vicces, nem fog működni.

2023. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

#3-as vagyok, egy párat kihagytam mert teljesen alapvetőnek vettem:


- Nem lehet dagadt. Ha dagadt akkor még az sem érdekel hogy szűz-e, természetesen. Itt fontos lenne hogy a szülei se legyenek azok, mert habár a népszerű mémmel ellentétben tényleg nem a genetika okozza, de ha dagadtak közt nő fel, akkor ő is olyan szokásokat és viselkedéseket / berögződéseket vesz át.

- Nem lehet öreg (25+), ideális esetben 18-22, főleg hogy minél idősebb annál kisebb esély van rá hogy tiszta (szűz) is.

- Nem lehet ronda, de ez is egyértelmű és mindenkinél alapvető. Azt lehet érdemes megemlíteni itt, hogy a nőnek külön kötelessége a házasságban az, hogy szépítse magát a férjének.

2023. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
5. Nőknek milyen rosszul esett az irasod(0%) pedig ok ugyan ebben a felvezetesben adjak elo .. csak hat a ferde tukor faj nekik..
2023. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!