Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a pasinak a randin. Vélemények?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki leszólított pár hónapja. Nagyon kedves szimpatikus volt, beszélgettünk kicsit és az elmúlt két hónapban viberen tartottuk a kapcsolatot.

A munkánk miatt nem tudtunk találkozni de meghívott múlt héten a szülinapi bulijára, amire sajnos nem tudtam elmenni.


Kitaláltam, hogy elhívom egy kávéra és felköszöntöm.

Meg is írtam neki, végre összehoztunk egy gyors talit tegnap egy kávézóban.

Vittem neki egy "boldog születésnapot" feliratos Stühmer csokit, megittuk a kávénkat és a pulthoz mentünk fizetni.

Én fizetni akartam a saját kávém de a pultos csaj rákérdezett, hogy mehet e egybe. Mondtam, hogy külön de a fiú mondta mögöttem hangosan hogy igen.

Néztem rá, hogy most mivan, ő akarja kifizetni nekem is? Ó milyen rendes...

Vártam, hogy előrelép de amikor ránéztem csak nézett vissza rám kérdően. Úgy meglepődtem, hogy már nyitottam is a pénztárcám és rendeztem a számlánkat.


Kijöttünk, megköszönte a kávét, csokit, adott egy puszit az arcomra és elment.

Hát, azóta is le vagyok döbbenve.

Végig flörtöltük a hónapot, azt hittem akar tőlem valamit erre kifizetteti a kávéját férfi létére.

Félre ne értsetek, én tényleg a saját részemet fizetni akartam de arra nem számítottam tényleg, hogy lehúz egy kávéval miután csokit is adok neki.

Ezek után most még írt, hogy mégegyszer köszöni és mikor lesz ismétlès... hát ilyet!


tegnap 12:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Most illene neki visszahívnia téged.
tegnap 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon helyes, egyenjogusag van. Masreszrol a mai fiuk olyan kis nyeszlettek, egy teltebb csaj feldonti oket, szinte mar atveszik a nok szerepet a mostani fiatalok.
tegnap 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

"Kitaláltam, hogy elhívom egy kávéra és felköszöntöm."

Szerintem azt gondolta, hogy a szülinapi köszöntéshez a kávé is hozzátartozik, mivel te hívtad el.

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező szülinapja volt és "kihasználta" az alkalmat. Ha lefeküdtél volna vele mert a szex lett volna az ajándék azt is elfogadta volna. Te nem "használnád ki" ha valaki születésnapodra neked örömet akarna okozni? Dehogynem.

Nem kell vele randizni ha nem akarsz ezek után, de megtehette főleg amiatt, hogy te hagytad neki. Ki lehetett volna ott jelenteni, hogy már többet nem vagy hajlandó költeni rá. Nem tetted meg nehogy ciki legyen, de már ígyis úgyis ciki helyzetbe hoztad magad. A nyavolya venne ajándékot jóformán idegennek. Jól akartad magad feltüntetni. Sikerült. Te dolgod, hogy most mihez kezdesz.

tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te hívtad, te fizetsz. Ha én hívok, én fizetek. Nálam randi alatt a hívó fizet, kapcsolatban meg mindenki a sajátját.
tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Túl lelkes voltál, nagyon tepertél, ő meg az a fajta, aki az ilyet kihasználja. Nem sokba vesz téged, különben már rég találkozni akart volna veled. Olyan nincs, hogy erre nincs idő, ha tényleg akarjuk. Azóta jelentkezett amúgy? Megköszönte legalább utólag egy smsben? Vagy javasolt újabb találkozót?
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Ja bocs most latom, hogy írt. Az viszont jó jel. Akkor lehet hogy csak bunkó.
tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Elmenne ezután a kedvem tőle, az is biztos:D

Első randin oda kiabál a háttérből, hogy te fizeted egybe, férfi létére..vajon később mihez lesz még arca.

Én elköszönnék tőle, de nekem van önbecsülésem, neked nem biztos.

tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Te hívtad meg!

2. A szülinapjára hívtad meg!

Igen, jogosan hitte, hogy fizetsz.

N

tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted. Igazi nő vagy!
tegnap 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!