Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a pasinak a randin. Vélemények?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki leszólított pár hónapja. Nagyon kedves szimpatikus volt, beszélgettünk kicsit és az elmúlt két hónapban viberen tartottuk a kapcsolatot.

A munkánk miatt nem tudtunk találkozni de meghívott múlt héten a szülinapi bulijára, amire sajnos nem tudtam elmenni.


Kitaláltam, hogy elhívom egy kávéra és felköszöntöm.

Meg is írtam neki, végre összehoztunk egy gyors talit tegnap egy kávézóban.

Vittem neki egy "boldog születésnapot" feliratos Stühmer csokit, megittuk a kávénkat és a pulthoz mentünk fizetni.

Én fizetni akartam a saját kávém de a pultos csaj rákérdezett, hogy mehet e egybe. Mondtam, hogy külön de a fiú mondta mögöttem hangosan hogy igen.

Néztem rá, hogy most mivan, ő akarja kifizetni nekem is? Ó milyen rendes...

Vártam, hogy előrelép de amikor ránéztem csak nézett vissza rám kérdően. Úgy meglepődtem, hogy már nyitottam is a pénztárcám és rendeztem a számlánkat.


Kijöttünk, megköszönte a kávét, csokit, adott egy puszit az arcomra és elment.

Hát, azóta is le vagyok döbbenve.

Végig flörtöltük a hónapot, azt hittem akar tőlem valamit erre kifizetteti a kávéját férfi létére.

Félre ne értsetek, én tényleg a saját részemet fizetni akartam de arra nem számítottam tényleg, hogy lehúz egy kávéval miután csokit is adok neki.

Ezek után most még írt, hogy mégegyszer köszöni és mikor lesz ismétlès... hát ilyet!


tegnap 12:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

#20 "A cehhet meg a gyk népének állásfoglalása alapján az állja, aki a másikat elhívja."

Nem csak a gyk népe szerint, hanem így diktálja az illem.

tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én konzervatívabb vagyok az átlagnál, de erre a helyzetre azt mondom, hogy baromi hülye szitu volt. Elhívtad, ő hihette azt, hogy meghívtad. Pasi létére nem kellett volna elfogadnia úgy, mint meghívás, de ugyanakkor simán hihette azt is, hogy a szülinapi köszöntés része.

Nekem amúgy nem szimpi a dolog, de ezzel együtt nem követett olyan égbekiáltó bűnt sem. Egyszerűen hülye volt az egész helyzet.

tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
24%

12

Kérdés, hogy "ismétlés" alatt mit ért a pasi. Ha azt, hogy megint meghívja a csaj, az gáz.

tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha te hívod meg és felköszöntöd akkor neked kell fizetni.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz az egész szitu.
ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!