Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírnátok a véleményeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok a véleményeteket, tapasztalataitokat, meglátásaitokat arról, hogy milyen egy normális ismerkedés menete?

Figyelt kérdés
Help! Ezer éve nem randiztam és teljesen kiestem a ritmusból. Mások gyalázása nélkül, meg szeretném vitatni, kinek mi az elfogadható ilyen dolgokban hogy, hova menjetek először, ki fizessen, mennyit érdemes beszélni magunkról/általános témákról, milyen tempóban kellene megismerni a másikat, milyen sűrűn találkozni, stb. Tudom, ez mind egyéni lehet, jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi lennék. Tehát az is érdekel, kinek mi fér vagy nem férne bele egy randiba.
máj. 30. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz ha egy randin sémákat akarsz követni :)

Marhára sablonos dolog, de magadat kell adnod, arról kell beszélgetni ami téged érdekel (meg persze őt de most rólad beszélünk)

Ne úgy randizz, hogy közben végig azon stresszelsz, hogy jajj most mit mondjak, mi legyen a következő kérdés stb...

Legyél ott a jelenben és tényleg őszintén érdekeljen a másik.


A megismerkedés tempója pedig csakis azon múlik mennyire jöttök ki egymással.


Jó lenne tudni, hogy fiú vagy lány vagy e.

Ha fiú vagy akkor fizess te, de ezt szerintem ne jelentsd be az elején, hogy én fizetek...egyszerűen csak kérd a számlát és fizesd ki. Nyilván ha a lány esetleg rákérdez erre akkor válszolsz.

Ha lány vagy akkor szerintem ne hozd fel a fizetés témát egyáltalán.


Olyan helyre mennyetek előszőr ahol tudtok beszélgetni, kávézó, valami beülős hely.


Hogy milyen gyakran találkozzatok arra megint nem lehet mit mondani, ez az adott két ember függvénye.

máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!