Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kávézóban dolgozom egy ideje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézóban dolgozom egy ideje, már idősebb vagyok, korábban mindig azt hallottam, ha sokakkal kommunikálok,nőnek az ismerkedési esélyeim, mégse történt semmi?

Figyelt kérdés
Hülyeség, amit állítanak ismerősök és ismeretlenek? Nem akartam, akarok igazából kapcsolatba lépni (most), a jelenség és az okok érdekelnek. Az egómat bántja inkább, azt hiszem. Csúnyának érzem magam tőle, a kedvességemre nem lehet panasz. Mi a véleményetek? Vagy 45 fölött már láthatatlan az ember? Ez se gond, vannak ötleteim akkor, ez egy piaci rés.
máj. 28. 08:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, pontosan mit vársz attól, hogy normálisan végzed a munkádat?
máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hogy érted?

Azt vártam, hogy beteljesül az, amit mások jósoltak: sok ember, ismerkedési szándék, tetszés.

máj. 28. 08:33
 3/21 A kérdező kommentje:
Több udvarlásra számítottam egy vendéglátó helyen, mint ha egy levéltárban dolgoznék.
máj. 28. 08:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Csak mert beszélnek veled (mert ugye muszáj), nem fognak rögtön ismerkedni is. Azért a negyvenes és ötvenes korosztályban szerintem már nem jellemző ez a "megszólítok egy idegent, hátha eljön randira" hozzáállás.
máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Á, értem, köszi. Akkor aól.z ismerőseim hülyeségeket állítanak. Vagy én feledkeztem meg az idő múlásár
máj. 28. 08:39
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem azt vártam, hogy a napi százból mindenki élete asszonyának akarjon. Inkább arra számítotfam, hogy tőbb hónap alatt lesz egy vagy kettő olyan, aki kifejezi, hogy szívesen ismerkedne velem.


Nem jellemző időseknél. Lehet. Azt gondolom, az emberek minden életkorban kapcsolódni akarnak, és pont ugyanannyi egyedülálló férfi van a világon, mint nő. De lehet, hogy ez nem igaz.

máj. 28. 08:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig vágynak a kapcsolódásra, de a többség nem egy kávézóban fogja ezt keresni az ottdolgozókkal; érdemesebb lenne egy valamilyen hobbishoz, érdeklődésedhez köthető közösségbe eljárni, ahol kapásból van egy közös alap.
máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, ilyet is hallottam már. Van egy hobbi, ami miatt heti 1x gyűlünk. Meg van egy másik is, de ott csak a saját nemembeliekkel.
máj. 28. 08:50
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért én hallottam már olyat, hogy valaki vendéglátásban dolgozott és egy vendéggel jött össze.

Amúgy olvasni szeretek igazán. Az egyedüli elfoglaltság. De vannak már fb-csoportok, olvasásnépszerűsítők (pl. niok), bent is vagyok. Zömmel nők a tagok, az élő eseményekre is ők járnak.

máj. 28. 08:53
 10/21 anonim ***** válasza:
Javareszt latod a problemakat. Keress olyan hobbit, amit szivesen csinalsz, tarsas hobbi es lehetoleg valtozo osszeteteluek a reszvevok, vannak uj belepok stb. A korosztaly az lehet meg problema, de az is a kreativitason mulik. Sokan kezdik ujra az eletuk a 40-50 kozotti idoszakban.
máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!