Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kávézóban dolgozom egy ideje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávézóban dolgozom egy ideje, már idősebb vagyok, korábban mindig azt hallottam, ha sokakkal kommunikálok,nőnek az ismerkedési esélyeim, mégse történt semmi?

Figyelt kérdés
Hülyeség, amit állítanak ismerősök és ismeretlenek? Nem akartam, akarok igazából kapcsolatba lépni (most), a jelenség és az okok érdekelnek. Az egómat bántja inkább, azt hiszem. Csúnyának érzem magam tőle, a kedvességemre nem lehet panasz. Mi a véleményetek? Vagy 45 fölött már láthatatlan az ember? Ez se gond, vannak ötleteim akkor, ez egy piaci rés.
máj. 28. 08:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Én 40 éves férfiként azt tapasztalom hogy már nem lehet sehol sem ismerkedni, de amúgy is felesleges mert már úgysem kell a kutyának sem az ember...
máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Van, aki nem mer egy ilyen helyen nyitni, flörtölni, mert nem akarja, hogy a felszolgáló munkáját köckáztassa...
máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45 fölött az az álmod, hogy valamelyuk kuncsaft ķét délutáni latte után beléd esik, és elhív randevúra?
máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez az álmom, ez szerinted problémás? Miért? Vannak más álmaim, tervek, célok, mindenkié nem lehet a rákgyógyszer feltalálása vagy a világbéke. A legtöbb ember kisszerű, én is.
máj. 28. 09:50
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem problémás, engem aztán nem izgat, téged annál inkább, hiszen nem úgy tűnik, hogy beteljesül.

Vagy félreértem, hogy arról panaszkodsz, hogy semmibe néznek a nők?

máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, az ellenkezőjéről panaszkodom, és ahogy írtam, nem is azért, mert igazán párkapcsolatot akarok, hanem az egómnak fáj.
máj. 28. 10:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja értem. Talán egy kis kocsmában kéne pultosnak lenni, ott mindig bepróbálkoznak a nőknél.
máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy túl jóképű nő🤷
máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nincs rád írva hogy egyedülálló vagy és párt keresel, ennyi a titka.
máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

17:igen, köszi, lehet.

18: igen, nekem is eszembe jutott, mint ok, írtam is a felvezetőben. Gyanús, hogy emiatt van. :(

19: erre pont rímel egy másik kérdésem, mutatom:

máj. 28. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!