Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó?

Figyelt kérdés

Egy sráccal ismerkedtem, második randi. Beszélgetünk egy órát a kávézóban, majd egyszer csak miután befejezem egy mondatomat rámnéz, és a semmiből azt mondja: "Fizetek". Majd kisétáltunk a helyről és mindenki ment a dolgára.


Csak szerintem eszméletlen bunkó ilyen módon lezárni egy randit? Meg vagyok rökönyödve...



máj. 29. 05:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És te épp milyen mondatot fejeztél be?
máj. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Már nem emlékszem és inkább nem is akarok :)

Rendes, normális beszélgetés volt.

máj. 29. 05:50
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rájött nem egymást keresitek és ezt csak így tudta kifejezni, nem volt kellően fejlett szociálisan, vagy csak már ráunt a sok hülyére és elege lett a felesleges körökből.

Jó kérdés mi állt a háttérben.

máj. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
A bunkóságot àltalában megelőzi valami. De csak a kérdésre vàlaszolva, Igen, az.
máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Legalább kifizette😁
máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen mondatot fejeztél be valóban jó lenne tudni, de furi hogy nem emlékszel rá, talán pont ez a baj. Nekem volt olyan, hogy randiztam valakivel és 2 véglet zavart a kommunikációban, vagy harapófogóval kellet kihúzni belőle minden infot, annyira nem volt kommunikatív, vagy épp olyan volt az illető, hogy szófosása volt és nem is hagyott szóhoz jutni!

Valami biztos nem klappolt, ha szinte így elmenekült tőled. Bár az is lehet nem volt meg a szikra a részéről, vagy épp nem voltál az esete, és mivel nem volt több motivációja ott ülni veled tovább, így lépett. Igaz így, hogy azt mondta fizetek ez még a jobbik eset, egy barátnőm a múltkor volt randin egy jogász pasival, tehát nem is mondanám csorónak az illetőt, kávéztak meg sütiztek, a pasi azt mondta kimegy wc-re és eltűnt szó nélkül.

máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan a beszélgetésetek a kulcs, csak te "nem is akarsz" emlékezni. Pedig jobb szembe nézni a dolgokkal ahelyett, hogy egy ilyen fórumon keresünk önigazolást úgy, hogy a sztorit el sem mondjuk.
máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, ment a hasa, és sietősre kellett fognia.😄
máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Na igen elég érdekes hozzáállásod van, ha azt se tudod mit mondtál neki, de nem is akarsz emlékezni.
máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát pedig valamin ő is rendesen megrökönyödött, csak arra nem akarsz emlékezni, hogy min! ;)
máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!