Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legfeljebb mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfeljebb mennyi idő után kell dűlőre jutni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Mindig halljuk, hogy nem szabad elkapkodni az ismerkedést, pláne, ha teljesen nulláról indulunk.


De vajon mennyi idő az, ami felett már tényleg dönteni kell a továbbiakról? Bizonyára ezt sem lehet túlnyújtani, mert ha két ember passzol, akkor semmi értelme fél évig húzni a dolgot, vagy még tovább.


És most nem a nyálas „járunk?” tinidumákra gondolok, hanem arra, hogy két ember már érzi, ez több, és valamilyen gesztussal ezt szeretnék nyomatékosítani.


(Ha elsül egy csók a semmiből, az már elég egyértelmű, én arra gondolok, amikor egy ölelés jelenti a maximumot mondjuk)



máj. 28. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
1-2 randi bőven elég.
máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Mármint kapcsolatról dönteni?? Hát hogyha mindketten úgy vannak vele, hogy épp olyan életszakaszban vannak, hogy jól érzik magukat egyedül és csak élvezik kicsit a másik társaságát, akkor nem kell dönteni semmit.

Miért lenne egy csók az egy döntés jele?? Összejárogatós partnerek is smaciznak össze vissza.

Nyilván ha mindkét fél komolyan veszi a dolgot, akkor úgy is bánnak egymással. Szóval nem kell homokba dugni a fejet, ezt lehet érezni, vagy nem érezni. Eleve pár hét után párkapcsolatról fognak beszélni maguk között is.

Vagy ha az egyik félnek már bántó a távolságtartás, akkor meg beszélni kell róla, legyen az pár randi, vagy pár hét után..

máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Nekem ahhoz, hogy érzelmek legyenek, általában kell 1-1,5-2 hónap.

Ezalatt mondjuk heti 3 randi.

Utána szokott csak feljönni a téma, hogy akkor mi most kik is vagyunk egymásnak. Nekem ez a “taktika” mindig bejött.

máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
1 hónap.
máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Mi a dűlő? "Járunk?" Csók? Szex? Bocsi, ha szőkénősködöm, 40 múltam és februárban randiztam utoljára.
máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#5

Randizunk?😊

máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
6-os, írj és meglátjuk :-) 5-ös
máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1-2 randi nekem elég volt, hogy eldöntsem, belemennék e egy kapcsolatba az illetővel, akinek nem azzal biztosan nem egymást kerestük, ennyi.
máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

#5

Te egy igazi bolond vagy.

Nem csodálom hogy senki nem randizik veled...

máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6os válaszoló voltam
máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!