Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a pasinak a randin. Vélemények?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki leszólított pár hónapja. Nagyon kedves szimpatikus volt, beszélgettünk kicsit és az elmúlt két hónapban viberen tartottuk a kapcsolatot.

A munkánk miatt nem tudtunk találkozni de meghívott múlt héten a szülinapi bulijára, amire sajnos nem tudtam elmenni.


Kitaláltam, hogy elhívom egy kávéra és felköszöntöm.

Meg is írtam neki, végre összehoztunk egy gyors talit tegnap egy kávézóban.

Vittem neki egy "boldog születésnapot" feliratos Stühmer csokit, megittuk a kávénkat és a pulthoz mentünk fizetni.

Én fizetni akartam a saját kávém de a pultos csaj rákérdezett, hogy mehet e egybe. Mondtam, hogy külön de a fiú mondta mögöttem hangosan hogy igen.

Néztem rá, hogy most mivan, ő akarja kifizetni nekem is? Ó milyen rendes...

Vártam, hogy előrelép de amikor ránéztem csak nézett vissza rám kérdően. Úgy meglepődtem, hogy már nyitottam is a pénztárcám és rendeztem a számlánkat.


Kijöttünk, megköszönte a kávét, csokit, adott egy puszit az arcomra és elment.

Hát, azóta is le vagyok döbbenve.

Végig flörtöltük a hónapot, azt hittem akar tőlem valamit erre kifizetteti a kávéját férfi létére.

Félre ne értsetek, én tényleg a saját részemet fizetni akartam de arra nem számítottam tényleg, hogy lehúz egy kávéval miután csokit is adok neki.

Ezek után most még írt, hogy mégegyszer köszöni és mikor lesz ismétlès... hát ilyet!


tegnap 12:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Eleve hülye helyzetet teremtettetek.

Ha én nőként meghívok kávézni egy férfit a szülinapján, akkor nyilván azt úgy értem, hogy én is fizetek és ezt persze közlöm is vele, ha másnem mielőtt kihozzák a blokkot.

Na mondjuk az is megér egy misét, hogy ő hátulról bekiabál, hogy mehet egybe mintha amúgy ezt megbeszéltétek volna.

Furák vagytok na.

tegnap 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

#9 vagyok

"Ezek után most még írt, hogy mégegyszer köszöni és mikor lesz ismétlès... hát ilyet!"

Hát ez felháborító! Még meg is meri köszönni még egyszer!

Gondolom, most ő akarna meghívni, de neked persze ez eszedbe se jut, csak hogy lehúzott!

tegnap 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

-Gyere Géza, fel szeretnélek köszönteni a születésnapod alkalmával, menjünk el egy cukraszdába!

-Köszi, aranyos vagy, cuki vagy, édibédi vagy, menjünk!


Fizetésnél

-Kérném a számlát, külön szerenénk fizetni. Géza majd fizeti a sajátját.



True story

tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapjára meghívott, te nem tudtál elmenni.

Aztán te vettél neki szülinapjára egy csokit, és TE meghívtad kávézni.

Nah most belegondolhatunk abba is, hogyha el tudsz menni a szülinapjára, akkor ott biztos ettél, ittál volna. Ő arról nem tehet, hogy te nem tudtál elmenni.

Mivel te hívtad meg, miért gondolná, hogy ő fizessen?

Ez egy szülinapi köszöntés volt, én is így értelmezem.

Ez akkor lenne gáz, ha következő alkalommal nem viszonozná a gesztust.

Egyébként meg, hogyha ez olyan kellemetlen neked, akkor megmondhattad volna, "figyelj itt a csoki szülinapodra, és igen kitaláltam, hogy elhívlak kávézni, de fizesd a részed."

Ez nem abszurd neked egy cseppet???

Ez a centizgetés, hogy ki mit ad....

Következő alkalommal meg szerintem ő akar meghívni téged.....

tegnap 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
11-sel egyetértek, mindketten megéritek a pénzeteket. Neked max boldog szülinapot kellett volna kívánni, mikor volt, és ennyi. Én nem köszöntgetnék fel senkit, ha még nem ismerem és azt se tudom, lesz-e a dologból bármi is. Te jó pofizni akartál, randira te hívtad, tehát egyértelmű, hogy te fizetsz. Legalábbis számomra ez nem kérdés, ha én hívom meg én fizetek. Viszont a fickó is szánalmas a bekiabálással. Egyikőtök se százas.
tegnap 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapot boldogan rááldoztál egy pasira, de kiakadsz, ha a születésnapján, mikor te hívtad el!, ki kell fizetni a kávéját.

Nagyon olcsó az időd, ha csak a második értékes neked.

Amúgy sem randiztatok, ez egy baráti találkozó volt.

tegnap 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki meghívja a másikat az fizet nemtől függetlenül.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertettél az alatt hogy MEGHIVOD ha nem akartál fizetni?
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem elég gáz főleg hogy igényel hátúlról.

Neki kellett volna előre lépnie.

tegnap 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

Elhívott, lemondtad, elhívtad te. A cehhet meg a gyk népének állásfoglalása alapján az állja, aki a másikat elhívja. Ebben a ritka esetben te. 😅


Én fizettem volna, de azért mégis vicces kicsit a szitu. Szerintem hagyd a francba, ez már mindkét fronton rosszul kezdődik.

tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!