Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertem, de nem jött oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertem, de nem jött oda hozzám a lány, mert "a pasi kezdeményezzen" ez mennyire valid érv?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal, jól telt stb.

Majd folytattuk két hét múlva. Szóba került, hogy voltunk egy fesztiválon (Budapest Park), és hogy ott látott engem.

Itt egy kicsit kimerevedtem. Visszakérdeztem, "és akkor miért nem jöttél oda hozzám?" a válasza az volt, hogy "kezdeményezzen a fiú"


:O


ömm... ez mennyire valid egy nőtől? Vehetem red flag-nek? Vagy mindegyik ilyen furcsa?

Amúgy 34 évesek vagyunk...


tegnap 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ha nem vetted észre, akkor nehezen tudsz kezdeményezni. Alapvetően igaza lett volna abban az esetben, ha látod őt te is. Így viszont baromság, odamehetett volna. De ennyiből nem lehet eldönteni, hogy gáz-e a csaj, ismerkedjetek tovább aztán kiderül.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Hat en sem megyek oda ferfiakhoz ismerkedni, nem tudnam ferfinak nezni, ha nekem kellene odamennem.

Egyebkent volt ra pelda, hogy odamentem valakihez, azt hitte, egybol meg is dughat. Ugyhogy ezek utan plane nem mentem oda senkihez.

Ismerkedes alatt persze kolcsonosek a bokok es a randira hivasok, de az elso lepest tegye mar meg a ferfi.


25N

tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Neki az jön be amelyik "tökös".

Az amolyan kis nebantsvirág mimozapasik akikben annyi sincs hogy odaálljon egy nő elé az nem mindenkinek esetei.


Vagy az sem ha a pasi annyira se méltatja hogy megszólítja. Nem alapoz bizalmat aki mégcsak oda se akar menni a csajhoz. Vagy olyan vak hogy nem latja.


Neki vmi életrevalo pasi kell valszeg.

tegnap 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Azt hitte, hogy láttad. Elvárja, hogy te kezdeményez valószínűleg még el nem kezdtek járni.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Nézd. Én sem mennék oda, de más okból. Ha jól értem, egyetlen egy randi volt előtte. Az igazából még semmi. Senkit nem akarok kényelmetlen helyzetbe hozni, hogy odamegyek, aztán kiderül éppen randizik közben.

(Aztán persze pár sikeres randi után illik leépíteni a többi versenyzőt, még mielőtt bármi is történne.)

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

"Egyebkent volt ra pelda, hogy odamentem valakihez, azt hitte, egybol meg is dughat. "


Tenyleg ez annyira jellemző a pasikra! Nalam is ha csak rá is irok vkire vagy én irok eloszor, en kezdemenyezek egybol azt hiszik vmi csicska lábtörlő vagyok, vagy odavissza vagyok érte, egybol megfektethetne ha akarna és még ő gondllkodik, vagy jé pasik után kaparó nő csak gáz lehet meg ilyenek.

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, írtam hogy már ismertük egymást azelőtt. Nem arról van szó, hogy azt vártam volna hogy kezdeményezzen.

Csak annyit vártam volna azért, hogy észrevegyen, és odajöjjön hozzám, hogy szia... mert a 2. a találkozó már akkor is szóban volt

tegnap 20:20
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Hát lehet red flag is sajnos. Elválik a jövőben. Onnan tudhatod ha elvárja, hogy mindig te kezdeményez. Hogyha játszmázik, szeretné, hogy teperj érte, de egyáltalán nem kölcsönös a dinamika.
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Ma már elvileg nem gond, ha a nő kezdeményez.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
"valid", pont ugyanúgy mint ahogy te is eldöntheted, hogy emiatt hagyod-e az ismerkedést.
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!