Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Ismertek olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ismertek olyanokat, akikről mindenki tudja, hogy bejönnek egymásnak, csak ők maguk nem?

Figyelt kérdés

Úgyértem....ismerek egy "párt",akiken nagyon látni a kölcsönös vonzalmat.Köztük aztán tényleg izzik a levegő.Ezt nem csak én látom így,hanem mindenki más is tudja,hogy vonzódanak egymáshoz,mégsem kezdeményez egyikük sem,mivel ők maguk teljesen elképzelhetetlennek tartják,hogy tetszenek a másik félnek.

Ti is ismertek ilyen párokat?

Nem próbáltátok meg őket összehozni? Nem szivesen szólok bele mások magánügyeibe,de rossz nézni,hogy boldogtalanok a másik nélkül,pedig csak annyi kellene,hogy az egyikőjük végre összeszedje a bátorságát.


Normális válaszokat légyszi!



2012. dec. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ismer, az tuti...:D
2012. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm. Nem ismerem a fiút, de ezt már én is érzem konkrétan.:D Mind a ketten bebizonyítanák már a fehérről is, hogy fekete, annyira nem hiszik el.
2012. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Még egy idősebb kolléganőm hívta fel rá a figyelmemet hogy rám van kattanva egy lány és szerinte nekem is tetszik. És tényleg. Én magam sem tudtam. Régebben is emlékeztem hogy elbambultam és már csak arra eszméltem fel hogy őt nézem:) Pedig nem volt igazán az esetem. Nagyon szép szőkére festett cicababa:) De aztán megdőlt az addigi elméletem;)

Van ilyen mikor, már eleve sok a vas a tűzben, hogy nem veszünk észre még egy lehetőséget:)

De az amikor valakik össze akarnak hozni valakiket, hát az nagyon g3ciség! Lehet hogy amúgy maguktól azért nem kezdeményeznek, mert az egyik félnek fenntartásai vannak a másikkal, de amikor kész tények elé állítják, vagy rábeszélik azt amit amúgy nem biztos hogy akarna... áh:S Mindenki foglalkozzon csak a saját magánéletével!

2012. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!