Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hol és hogyan ismerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol és hogyan ismerte meg a párját, ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz, hogy mindenkinek van párja, csak nekem nem jön össze, de nem nyavalygok inkább, próbálkozom továbbra is, remélem egy nap találok rendes lányt, aki tud szeretni engem.

2012. aug. 1. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy távmunkám, amibe beletartozott, hogy némi segítséget nyújtsak az ottani dolgozónak. Rám írt, segítettem neki, és elkezdtünk beszélgettünk. Szépen fokozatosan jött az egyre bensőségesebb témák, míg végül egymásba szerettünk. Egy hét múlva találkoztunk, 2 hónap múlva összeköltöztünk, 1 év után elvettem. Jelenleg 3 éve vagyunk együtt, és soha nem cserélném el semmiért. :) 25F
2012. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neten keresztül, napi szinten "beszéltünk" 3-4 órákat. 1,5 hét után találkoztunk először, azóta már a kölcsönös bemutatás is megtörtént. Amikor csak tudjuk, együtt töltjük az időt.

23/L

2012. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No have barátnő
2012. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!