Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményezett soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményezett soha egy nő sem nálam?

Figyelt kérdés

29F vagyok, volt jó pár barátnőm, de mindegyikért nekem kellett megküzdenem. Életemben nem volt olyan, hogy egy lány szólítson le, vagy akár csak egy üzenetet küldjön fb-n. Velem nem szemezett senki, előttem nem táncolt a diszkóban sose egy lány se, hogy felizgasson. Tök mindegy miről van szó, akár alkalmi szex, akár szemezés, akár kapcsolat, mindenért nekem kellett megküzdenem, egy gramm segítséget nem kaptam.


Én rondának tartom magam, de akivel közelebb kerültem az mind azt mondta, hogy egyáltalán nem vagyok ronda. Tudom persze ők elfogultak. 183 magas vagyok, tök átlagos testalkat, rövid fekete haj, a pofám nem a legszebb, de nem is vészes.


Az elmúlt évben változtattam sok mindenen, volt olyan év amikor gyúrtam, jó nagy izmaim lettek, semmi. Volt amikor bizikliztem, jó vékony lettem, semmi. Öltözködés is volt elegáns, márkás, olcsó kínai, semmi.


Fiatal lányok, nők, középkorúak, tök mindegy milyen életkor... Áruljátok már el mi az ami alapján valakinél kezdeményeztek és mi az ami kizáró ok?


Vagy tényleg ennyire ronda vagyok csupán?


2012. jan. 29. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Öcsém.

Lehet 29 év alatt nem tűnt fel, de te FÉRFI vagy.

És a férfiak dolga - hagyományosan - a kezdeményezés. Az, hogy manapság ilyen töketlen pelyhesp.öcsű lúzerek vannak, akik azt sem tudják, mi fán terem egy nő, ezért a lányok már elunják az egészet, és ők maguk mennek oda, hogy "hívjál már meg egy italra, f.szom!" az nem a te gyökérséged, hanem másoké...


Egyébként viccen kívül: én nem vagyok valami szép csaj, engem az életben még senki nem szólított le, nem írt, nem kezdeményezett, semmilyen formában nem küzdöttek értem, és nem próbálkoztak. Bármit megadtam volna, hacsak egy olyan kapcsolatom lett volna, amit nem én kezdeményeztem. Így olyan, mintha csak rajtam múlt volna minden, annyira nem is kellenék a srácoknak...

Én ezért kezdeményeztem.

2012. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

bármi lehet...


lehet ronda vagy

lehet csóró

lehet túl szakadt

lehet ilyen pápaszemüveges programozó féle

lehet jóképű vagy és gazdag de valami gond van a fejedben

lehet h meleg vagy

2012. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1: nem azt mondtam, hogy hívjon meg vagy másszon rám. persze, az ellen sincs semmi kifogásom, de még egy kitoszott szemezés se volt soha életemben. Egyébként pedig egy szavadba kerül és kezdeményezek nálad, így legalább a te álmod valóra válik. Azzal az egy szóval meg nem kérni kell, hanem engedni.
2012. jan. 29. 22:42
 4/13 A kérdező kommentje:
2: köszönöm
2012. jan. 29. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:
képet!!!
2012. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam se kezdeményeztek soha, én sem kezdeményeztem soha, egálban vagyunk :) 21/F
2012. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

magánba küldök ha kértek

lakhely megneezésel

2012. jan. 29. 23:07
 8/13 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik valami átok ülhet rajtam, fél óra elteltével sem kért senki egy képet se. Hát akkor lefekszek aludni.


Ez az én sorsom, mindenért nekem kell megküzdeni, nincs nő a földön aki elcsábítson engem.

2012. jan. 29. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:

na jó küldj egy képet:-)

27/n

2012. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

- "A kezdeményezés a fiúk dolga..." - Attól függetlenül, hogy értelme van-e, a lányoknak ez így kényelmes.

- "Nem tartom szépnek magam..." - És pénzzel se vagy tele, kocsid sincs, aki pedig nem ismer, az ennyit lát, akkor meg miért tették volna? Szerinted ahol te kezdeményeztél, az véletlen volt.

- Én sem hiszem, hogy csak a lányok dolga lenne kezdeményezni, de ez fordítva sem igaz! Szerinted ha csak úgy rádmászna egy lány, mindenféle viszonzás nélkül, vajon milyen szándékai lennének?! És ez fordítva is igaz! Pl. egy 40+ túlsúlyos nő szerintem egyből rádmászna, a Nyugati előtt szoktak is vadászni. Gondold végig, mit akarsz, mielőtt még megkapod! Lehet nem annyira tetszene.

2012. jan. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!