Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertem, de nem jött oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertem, de nem jött oda hozzám a lány, mert "a pasi kezdeményezzen" ez mennyire valid érv?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal, jól telt stb.

Majd folytattuk két hét múlva. Szóba került, hogy voltunk egy fesztiválon (Budapest Park), és hogy ott látott engem.

Itt egy kicsit kimerevedtem. Visszakérdeztem, "és akkor miért nem jöttél oda hozzám?" a válasza az volt, hogy "kezdeményezzen a fiú"


:O


ömm... ez mennyire valid egy nőtől? Vehetem red flag-nek? Vagy mindegyik ilyen furcsa?

Amúgy 34 évesek vagyunk...


tegnap 20:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

"Neki az jön be amelyik "tökös"."

A csaj látta őt, a srác nem. A csaj meg szart bele odamenni. Ez emberi alapvető dolog szerintem, hogy ha valakit bírsz, akkor odamész. Nem a nemeket nézed, hanem beszélgetni akarsz, megszólítod... Ezt még a MUNKATÁRSAIM is megtudták csinálni, akikkel semmilyen baráti viszonyom nem is volt.


"Az amolyan kis nebantsvirág mimozapasik akikben annyi sincs hogy odaálljon egy nő elé az nem mindenkinek esetei."

Megint csak egy szélsőség... Csaj nem megy oda a csávóhoz, ez a sztori, erre valami nebánts virág "mimózapasik" jönnek képbe. ??


"Hat en sem megyek oda ferfiakhoz ismerkedni, nem tudnam ferfinak nezni, ha nekem kellene odamennem."

Ti soha a büdös életbe nem mentek oda egy másik EMBERHEZ beszélgetni, csak mert férfi?


Valami femcel tömeg van itt...

tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát fura.

Ha meg úgy vette, hogy láttad őt és nem mentél oda, akkor minek ment el 2. randira?


De nem tudjuk így megmondani, hogy mire gondolt konkrétan.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Alap hogya férfi kezdeményez.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám jöttek már oda akár táncolni is és meg is szólított, de hé ez én vagyok. Ha ebből indulunk ki, akkor semennyire sem valid érv.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen "valid". Egyrészt a nők fejében megvannak a klasszikus férfi-női szerepkörök, ld. nem fog egy nő virágot vinni neked randira nem igaz?

Másrészről a nők a határozott, magabiztos fellépésű férfiakat szeretik. Márpedig az nem túl férfias, hogy a nő megy oda felszedni a pasit mert az tugyimutyi kezdeményezni magától!

Értsd az utóbbit, szóval a helyes válasz: ah de kár, hogy nem láttalak, mert akkor tuti megszólítottalak volna :)

tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

Annyiból mindenképp valif, hogy mivel te nem vetted észre őt, így nem alakult ki egy kezdeti jelzés, egy szemezés, elkapja a másik a tekintetét, stb... te észre se vetted őt meg semmi..? Oké.


A nők meg alapvetően nem ismerkedni, és pláne nem vadászni járnak a bulikba (na persze azért van kivétel). Szóval... nyilván nem ismerem, de ha úgy tűnik hogy komolyat akr meg randizás megy meg ilyenek, akkor egy nőnek nem is tanácsos leszólítani igazán egy férfit egy buliban, mert az nem kicsit felhívás keringólőre. Amiből persze igyanúgy lehet kapcsolat, de talán aki komolyat akar, az lehet nem így akarja.


Szóval igen, az, hogy ott abban a buliban így alakult, szerintem okés.

Az, hogy ő így mondta ezt, azt szerintem nem kell ilyen fekete-fehér komolyan venni. Nem gondolom, hogy úgy volt vele, hogy ha leszólítod egyáltalán ott, akkor is bármi többet látott volna bele, sem hogy valami elvárás lenne.

És azért valahol a nő kezdeményez. Ha annyira tetszettél volna neki, akkor azért nem csak észrevesz, hanem igenis találkozitt volna atekintetetek, mert észrevetted volna előbb-utóbb, hogy valaki néz téged.

Tehát a női kezdeményezés az valahol egy ilyen testbeszéd, egy jelzés... apróságok. A férfi kezdeményezés az, hogy szólítsd meg a másikat, kerüljetek kontaktba, elegyedjezek beszélgetésbe. Ha meg amúgy ez megtörtént ettől függetlenül, akkor nem tökmindegy..?

Szóval mivel volt a valós megismerkedésetek másabn, mintha a buliban már szóba elegyedtetek volna?

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%

Az én párom régen ha látott rohant oda hozzám, hogy beszélgessünk. Szereti a társaságom, kedvel engem, és imádunk beszélgetni. Nem él egy limitáció a fejében, hogy jaj de jó vele, de Ő A FÉRFI, Ő JÖJJÖN ODA... :D Pont ezért is a párom, mert nemél ilyen illúziókban... Halálom lenne egy ilyen csaj. Ettől még én vagyok a férfi nyilván, nem leszek mimózapasi, csak mert a párom ha meglát távolból ő oda jön, amikor én nem látom őt... :D


Fura hogy a nők itt próbálják kimagyarázni ezt az egészet... Én férfiként az életben nem éreztem azt a páromnál, hogy NE, NEHOGY KEZDEMÉNYEZZEN, HISZ NŐ!!! ÉN FÉRFI VAGYOK NEKEM KELL, NE VEGYE EL A LEHETŐSÉGET TŐLEM, ÉN VAGYOK A VADÁSZ, Ő A PRÉDA!!!


:D De ti kb. így éltek..


"Tehát a női kezdeményezés az valahol egy ilyen testbeszéd, egy jelzés... apróságok"

Oké, ennek van helye, de nem egy fesztiválon, mikor már ismerik egymást, és a csaj látja őt, a csávó nem. Nem szereti a csaj annyira a srácot, hogy oda menjen hozzá. Berögzült erre a férfi női szerepre. Hirtelen valami maszkulin férfinak érzi magát, ha egy "Szia, te is itt vagy?"-t odabökik? :D Kinől a farka, a csávó meg egy nő lesz, és már a csaj ledominálja őt?


Gáz, ha ennyin múlik a nőiesség vagy a férfiasság... Ezek olyan apró felszínes dolgok. Börtönben éltek kb. amikor így gondolkodtok...

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17: Így akarják mutatni a külvilágnak, hogy ők mennyire klasszak, meg jók, amúgy meg meh max. Nem kell velük törődni.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Senki nem irt olyat, hogy preda vagy vadasz akar lenni, gaz, ha ilyen ertelmezesre futotta csak az intelligenciadbol…
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Abban neki mi a kezdeményezés, hogy odamegy, ha ő vett észre téged, nem pedig fordítva? És még ezt így meg is említi. Én sem értem sajnos.


35/nő

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!