Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertem, de nem jött oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertem, de nem jött oda hozzám a lány, mert "a pasi kezdeményezzen" ez mennyire valid érv?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal, jól telt stb.

Majd folytattuk két hét múlva. Szóba került, hogy voltunk egy fesztiválon (Budapest Park), és hogy ott látott engem.

Itt egy kicsit kimerevedtem. Visszakérdeztem, "és akkor miért nem jöttél oda hozzám?" a válasza az volt, hogy "kezdeményezzen a fiú"


:O


ömm... ez mennyire valid egy nőtől? Vehetem red flag-nek? Vagy mindegyik ilyen furcsa?

Amúgy 34 évesek vagyunk...


tegnap 20:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20: Felesleges megérteni is, aki ilyen azt hagyni kell. Nem fogod te megmagyarázni neki azt, hogy már megvolt az első randi és a férfi kezdeményezett, a fesztiválon meg ráadásul észre sem vette hogy a csaj ott volt...
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ugy ertelmeztem a kerdest, hogy a randi alkalmaval arrol beszeltek, hogy a csaj mar latta ot korabban egy fesztivalon. Szoval nem “ilyen” vagyok, hanem egyszeruen mashogy ertelmeztem a kiirast.
tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!