Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még jövője ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy bolgár srácot, aki most itt él Magyarországon. Nem sokat tudok az előéletéről, csak annyit, hogy volt börtönben és azután költözött ide, hogy kiengedték. Amikor kérdezem, mit csinált, amiért oda került, azt válaszolta, hogy előbb szeretne engem jobban ismerni, mielőtt ilyen dolgokat elmondana nekem. Egyébként dolgozik is, bár kicsit fura, hogy gyakran váltja a munkahelyeit ahhoz képest, hogy csak 2 éve van itt.
ma 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
miért az ilyen pasikra buknak a nők? aztán meg megy a sírás
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mi francnak akarsz egy bűnözővel kapcsolatot kialakítani?

Őszintén nem értem.

ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet jövője. Idővel, amikor már biztos lesz, hogy veled akar lenni, el visz a hazájába, bemutat a családjának
ma 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

1: Ez költői kérdés?😂


Egyébként hogy megválaszoljam a kérdést is: nincsen jövője.

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Majd megtudod, amikor a következő alkalommal miattad csukják le, ha téged egyáltalán megtalálnak...
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Amikor minimum feltételekről kérdezgetnek itt izzadságszagúan, napi szinten… nos akkor a konteós h..lyeségek és általánosítások helyett (mint pl a nők csak a 185 cm feletti, szakállas, kopasz, kigyúrt, milliomos vállalkozókra buknak és társai)- inkább ilyeneket kellene mindkét oldalnak figyelembe vennie a testmagasság, szőrtelenítés és hasonlók századrangú problémái helyett.


Értelmes, magára valamit is adó, nem börtönviselt nő NEM KEZD BŰNÖZŐVEL- és bocs, de tökéletesen mindegy, hogy melyik országban ítélték láthatóan letöltendőre. Se az életellenesek, se a gazdasági bűnözők nem normális célcsoport normális nőnek.

Aki ilyet választ, az egye is meg, amit főzött és ne tessék csodálkozni, ha esetleg a családi környezete vagy a baráti társasága, életvitele is épp ilyen fantasztikusan épületes lesz, a böriévek utáni reszocializáció problémájáról már ne is beszéljünk és itt a legkisebb gond az, hogy váltogatja a melókat… sokkal inkább a hozott attitűd, hogy “nehogymááá be kelljen tartani a szabályokat” szokott ez gond lenni, na meg az általános létfenntartással, munkával, számlafizetéssel, háztartási munkamegosztással járó dolgok, hiszen azért a böriben ki volt szolgálva.


…és még csak ez után kezdhetnék bele a bűnözői gondolkodás erkölcsi vetületeibe, hogy kellene a francnak ilyen értékrendű ember, de hagyjuk is.

Majd a bolgár f..szi kimagyarázza (ha politikai okokból kapott volna letöltendőt, akkor a bevándorlási hivatalnál kezd menedékkérőként pl, de gondolom a fogalmat sem ismeri :), te meg elhiszed.

Egyébként ekkora penge vagy bolgár nyelvből és kultúrából?

Csak azért kérdezem, mert kicsit más a jogrend (én dolgoztam bolgárokkal)- nézz már kicsit utána legalább nagyvonalakban, hogy ott se elcsent gumicukorért osztogatnak letöltendőt, maradjunk ennyiben…

ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Külföldi

Börtönviselt

Titkolózik


Ennél még 38f kereszténycel is jobb, édes jó istenem...

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!