Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyar lány vagyok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány vagyok, most ismerkedek egy arab (egyiptomi) fiúval az interneten. Szerintetek az ilyen vegyes kapcsolatnak lehet jövője?

Figyelt kérdés
Szeretné ha kimennék hozzá Egyiptomba, mert ő nem tud ideutazni mivel hamarosan katona lesz ott. Mi a véleményetek, kimennétek hozzá?
2020. márc. 7. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez remélem kamu.

NEM.

2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne menj ki. Nem biztos hogy haza is enged. Tapasztalatból mondom. A családban volt ilyen házasság. Pár évig szép és jó volt minden, aztán a pasas kimutatta a valódi arcát. A rokonom először csak nem mehetett nélküle sehova. Aztán már kezdte mondani hogy vegye fel az ő hitét, és hogyan öltözzön. Aztán 1-2 pofon, de úgy hogy ne legyen nyoma. Most válnak-
2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Naív vagy Kriszti 27f
2020. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Ne menjél!!!!! Másként néznek ott a nőkre. Önmagadat sodrod esetleg veszélybe, ha kimész. Kapcsolatnak pedig nem látom jövőjét, mint írtam, ott másként néznek a nőkre.
2020. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Volt egy műsor a Spektrumon anno, valami "Elveszve külföldön" vagy mi volt a címe, ott indultak így a sztorik, naiv csajt így áthívnak, a vége pedig mindig az, hogy vagy elrabolták, vagy nem engedték haza, vagy rávertek valami balhét. Volt olyan nő aki évekig ült - azt hiszem talán Chile-ben, és csak egy amnesztiarendelet miatt került haza. 5-10 év után.


Szóval a te dolgod, de így ismeretlenül egy random hívásra menni... Nem okos dolog!

2020. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Várj, előveszem a kristálygömbömet.
2020. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Én Egyiptomba max piramisokat nézegetni mennék, de oda menni élni, házasodni, kizárt. Férfiként sem. Az iszlám kultúra nem éppen nőközpontú, és most nagyon finoman fogalmaztam...
2020. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Neked miért, és egyáltalán hogyan ismerkedsz egyiptomival? Mi a bajod az európaiakkal?
2020. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem menj ki. Neked úgysem lenne jó egy átlag magyar hapsi, az nem olyan egzotikus. Vissza se gyere.
2020. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!