Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyar lány vagyok, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány vagyok, most ismerkedek egy arab (egyiptomi) fiúval az interneten. Szerintetek az ilyen vegyes kapcsolatnak lehet jövője?

Figyelt kérdés
Szeretné ha kimennék hozzá Egyiptomba, mert ő nem tud ideutazni mivel hamarosan katona lesz ott. Mi a véleményetek, kimennétek hozzá?
2020. márc. 7. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Azt ugye tudod hogy háremet tartanak a pasik ott. És van hogy a nőket körülmetélik hogy ne legyen kedve megcsalni a párját. Női jogok ott nincsenek. Es ennel vannak még neccesebb dolgok is ott.
2020. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 peca1000 ***** válasza:
81%

Ha örök rabságot, és szenvedést szeretnél, akkor hajrá.


Arra készülj fel, hogy megcsonkíttatja a nemi szervedet, és utána minden pisilés és szex közben borzasztóan fog fájni, a szülést nem is említem. Ha csak nem vérzel el a körülmetèlés közben, amit érzéstelenítés nélkül, egy üvegdarabbal, vagy rozsdás pengével fognak véghezvinni.


És ez a legtöbb muszlim, Afrikai országra jellemző, hogy így bánnak a nőkkel.

2020. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

"Szeretné ha kimennék hozzá Egyiptomba"

Figyelj, én az életnek sok területén liberális vagyok, azonban az első találkozás kérdésénél egyértelműen a konzervatív álláspontot képviselem: UTAZZON A FÉRFI.


Más, ha már hónapok, évek óta együtt vagytok, akkor persze, kimehetsz hozzá te is. Viszont ha az elején nem a pasi meg udvarolni, nem ő utazik, akkor felejtős a dolog.


Felejtsd el.

2020. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem jó egy magyar férfi ,aki a tenyerén hordoz? A muzulmán kultúra tényleges ismerete nélkül miért kell egyáltalán ismerkedni ?
2020. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
Sokkal jobb lesz neked egy magyar férfi házirabszolgájaként, persze. Inkább olyat kérdezz meg erről, akinek van tapasztalata arab férfiakkal, ne az itteni kommentelőket. Ismerősömet pl tunéziai férfi vette el, de szó nem volt csikló csonkításról, amiről itt írogatnak. Az egyes afrikai törzseknél van amúgy. Ilyen horror sztorikat meg magyarról is lehetne mesélni pl hány családírtó van újabban, aztán elvileg mind keresztény és magyar honpolgár.
2020. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Azért hagyjuk már ezeket a csonkításos sztorikat. Elmaradott afrikai törzseknél lehet igen, van ilyen. Egyiptomban betiltották. És ha még csinálják is valahol, valami elmaradott kis faluban - ami mellesleg büntetendő - az nem azt jelenti hogy mindenki csinálja. Kérdező, én családban történt dolgot írtam le, a szemem előtt zajlott az egész, tehát mondhatni közvetett tapasztalatom van benne. Ennek fényében tanácsoltam neked, hogy ne menj. #3 voltam.
2020. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a 0%ot arra kaptam, hogy le mertem írni, a magyar férfiak korántsem olyan kis tökéletesek. Lásd kb havi szintű családírtós, feleség verős hírek.
2020. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

A női nemi szervek megcsonkítása, más néven a női körülmetélés a külső női nemi szerv részleges vagy teljes rituális eltávolítása. Kérdőívek eredménye szerint 200 millió nő esett át a beavatkozáson Afrika 27 országában, Indonéziában, Kurdisztánban és Jemenben. A 15-49 éves korú körülmetélt lányok aránya 80-98 százalék Dzsibutiban, Egyiptomban, Eritreában, Guineában, Maliban, Sierra Leonéban, Szomáliában és Szudánban.

Wikipédia

2020. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Hűha, Wikipédia mint forrás :D
2020. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!