Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan nők, akik felsővezetői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők, akik felsővezetői szinten vannak, randiznának olyannal, aki csak átlagos fizetést tud felmutatni? Ez nem zavarna titeket? Lehet ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedésen derült ki, hogy ilyen szintig vitte. Szimpatikusak voltunk egymásnak, rengeteg közös pont volt, de végül azért nem találkoztunk, mert engem zavart a helyzet, amikor kiderült, milyen beosztásban van. Ő ismerkedett volna.

2021. aug. 4. 23:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Feleségül vettem. Ő egy multinál kereskedelmi igazgató én egy állami cégnél középvezető. Ő keres éves szinten 15-20 milliót én 4 millát.

5 évig voltunk együtt. Előbb utóbb problémák lesznek belöle.

De te lehet csak szexre kellettél volna.

2021. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Ismerkedtem ilyen nővel.

Ha találkoztál már agyament, kifordult gondolkodásmóddal, na az övé az volt.

Kb valami talpnyaló lúzert keresett szexre, aki napi szinten tükröt állított neki, milyen űberfsza szuper nő ő.

Egy végtelenül beteg, kontrollmániás liba volt, el nem tudom képzelni, milyen neveltetési háttérrel.

Hasonszőrű palit biztos nem keresne, valószínű kinyírná.

2021. aug. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Jól tetted. Sajnos szinte mindegyiknek van valami defektje, már ami a párkapcsolati oldalát érinti. Munkaerőnek persze kiválóak.
2021. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Én őszinte leszek! Nem!

Nem tudnék rá férfiként nézni.

(Netto 500 at keresek)

2021. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A nőnek kel hogy a férfi jobb fizetést vagy magasabb presztizsű munkát végezzen. Különben nem tudnak rá felnézni.
2021. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyenek más körökben mozognak és többnyire ismerkednek is, az ilyen átlag emberek számukra csak kalandok.
2021. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Csak a személyiség számít.
2021. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Egy nőnek sem kell olyan férfi, aki kevesebbet keres nála.
2021. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Az sem túl jó pont, ha momentán jóval kevesebbet keres, de ha neki ez így még teljesen meg is felel, akkor biztos, hogy kuka.

Nemcsak az anyagi háttér, hanem az ambíciók alapján is válogattam mindig.

Ha épp indulóban/felfutóban van a vállalkozása, az számomra pozitív, átmeneti időszaknak tekintem.

Nincs bajom az átlag/kis keresetűekkel, csak ne velem ismerkedjenek.

2021. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Rég rossz, ha már az érzelmeket is a pénz vezérli.

Van ilyen persze, nem azt mondom, hogy ne lenne, de attól ez már rég rossz. Ahol a kapcsolat stabilitása azon múlik, hogy ki mennyit keres, az a kapcsolat olyan is.

2021. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!