Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan nők, akik felsővezetői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők, akik felsővezetői szinten vannak, randiznának olyannal, aki csak átlagos fizetést tud felmutatni? Ez nem zavarna titeket? Lehet ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedésen derült ki, hogy ilyen szintig vitte. Szimpatikusak voltunk egymásnak, rengeteg közös pont volt, de végül azért nem találkoztunk, mert engem zavart a helyzet, amikor kiderült, milyen beosztásban van. Ő ismerkedett volna.

2021. aug. 4. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

#4 "Nem tudnék rá férfiként nézni."

Én meg nem tudnék egy ilyenre nőként nézni.

Bocs. De nekem egy kapcsolatban a tisztelet és megbecsülés engem, mint személyt (és a szerelmemet, mint személyt) érint, és nem a pénztárcámat. Nem keresek rosszul, és soha nem volt még nálam jobban kereső barátnőm, de soha nem is emiatt voltam a másik szemében férfi.

2021. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

#4 "Nem tudnék rá férfiként nézni."

Tehát ha szerinted attól lesz valaki férfi, hogy többet keres... akkor attól lesz valaki nő, hogy pocsékul keres?

Érdekes, érdekes.

2021. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Inkább az az érdekes, két utolsó, hogy mennyire kiforgatjátok ezt.

Sajnos nem úgy van, mint a mesében, hogy miután összejövünk, boldogan élünk, míg meg nem halunk. Szerencsére sokan gondolnak arra is, hogy a jövőben egy jelentősebb kereseti különbség, ami akár járhat teljesen más ambíciókkal, tervekkel, mekkora feszültségeket szülhet később, mert nem azonos irányt terveznek/képzelnek el.

2021. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

A problémák:

Legyünk közös vagy külön kasszàn?

Ki mennyit áldoz a hobbijára, szenvedélyére, kedvtelésre.

Hol nyaraljunk? Karib tenger vagy balaton?

Milyen kajàt vegyünk? Lazac kaviár bélszín, vagy oldalas, tarja?

Stb

Az együttélésnél hétköznapi dolgokban is feszültségek, viták lesznek, pld egy bevásàrlás.

2021. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Ismertem ilyet,egy idő után szegény férjjel úgy beszélt ,mint a kutyával,mert ő többet keres meg ügyvezető és mindenki aki alatta van csicska.El is váltak,azóta a férjnek normális kapcsolata van a nő meg ugrál egyik kapcsolatból a másikba.
2021. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
SOk ilyen párt ismerek.
2021. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

#12 #11


1, Randizós szakaszban, hogyan fogja fizetni a programok ráeső részet? Utazasok, vacsik, wellnes, stb.


2, Hosszabb távon sem működne, mert mindig is szerettem volna gyereket.


Nem írtam olyat, hogy "attol lesz férfi" - Nem "attol" lesz, hanem anelkul nem lesz. Érzed a kulonbseget? Egyebként, a jó anyagi hekyzet, a megfelelo egzisztencia, nem garancia semmire, csupán rajtengedély.

2021. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#4, annyi azért nekem is megvan, valamivel több is. Randizás alatt természetesen mindent fizetnék, nem csak a saját részemet, de utazások alatt, ha fejenként 1 millió lenne a nyaralás, már problémásabb lenne, hogy mindkettőnket befizessem.

Nem arról van szó, hogy ne lennének ambicióim, hajtok a jobb fizetésért, napi 10-12 óra se gond, ha úgy hozza a munka, de felsővezető valószínűleg sose leszek, tehát nettó 1,5-2 milliós fizetésem nem valószínű, hogy lesz.

2021. aug. 5. 10:13
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

Én őszinte leszek! Nem!


Nem tudnék rá férfiként nézni.


(Netto 500 at keresek)"



megint megjelent a netto 500 -as könyvelő..

2021. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!