Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit kell éreznie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit kell éreznie az embernek ha van jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Pl. vonzódást a másik fél felé? Nekem pl. első randiknál sok a csók.

Mit éreztetek ti azokon az első randikon, amik után komoly, jó párkapcsolat lett? Normális ha van, ami nem tetszik annyira a másikban?



2020. dec. 12. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mégtöbbet akarok vele beszélgetni és alig várom, hogy újra találkozzunk és megvitathassam vele még ezt is meg még azt is... Én nem éreztem az első randik alatt vonzalmat kifejezetten. Az később jött, eleinte semleges volt.
2020. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató, köszönöm!!
2020. dec. 12. 01:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kep nelkul leveleztunk 2 hetig, illetve a kozos ismeros mutatott rola egy fb profilkepet, ami nem tetszett kulonosebben, de a szemelyisege nagyon megfogott! Aztan talalkoztunk es alacsonyabb volt mint vartam, nagypapazakoban jott. Hajnalig beszelgettunk, elkezdtem nezni a felhomalyban h mely reszei tetszenek, gyonyoru a keze, szep a szaja, utolag mondom h okosak a szemei, nem volt szikra, de! Konnyesre rohogtem magam a randin es engem nagyon nehez megnevettetni. Masnap hivtam a baratnomet h most mit csinaljak? Azt mondta h ha nem taszit, akkor adjak meg eselyt a kov randinak, igy is tettem. Egyebkent az elso egyuttalvasnal (nem volt szex), megjott a fizikai vonzalom is, a szerelembe eses utan oedig az egesz embert szepnek latom mar 6eve. Egyszeruen csak mas a zsanerem es ez majdnem megkimelt egy szep szerelemtol. Kozos kis porontyunk itt szuszog a kisagyban, ot is nagyon szepnek latom, apjafajta:)) egyebkent azota is nagy az osszhang szellemileg, humorilag, nagyon vidamak a hetkoznapok, abszolut megerte!
2020. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin még nem kell annyit agyalni ezeken
2020. dec. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 nagyon aranyos a történeted :) örülök nektek!

#4 nem? akkor mikortól kell?

2020. dec. 12. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a férjemmel volt már első randin meg a vonzalom, csók is volt, amiből több lett, pedig előtte sose feküdtem le senkivel első randin, még csók se szokott lenni első randikon nekem.

Mi munkahelyen szúrtuk ki egymást, majd két hét messenger beszélgetés és néhány pár perces tali után a munkahelyen jött el az első randink. A beosztásunk miatt nem tudtunk hamarabb. Mozi után beültünk enni, utána órákig beszélgettünk, nevettünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk, mintha ezer éve ismertük volna egymást, majd elcsattant az első csókunk, amivel nem tudtunk leállni és tovább mentünk. Azóta már 4 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk és most várjuk az első gyermekünket, aki kislány lesz. 😊

2020. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó: ez kicsit más azért, mert ismertétek egymást előtte, láttátok az embert magát. Így más, hogy kialakul a vonzalom már addigra. Köszi a választ!
2020. dec. 12. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Például az fontos, hogy jól egy tudjál vele beszélgetni, hogy azonos legyen a véleményetek különböző dolgokban, akár politikáról is, mert én például nem tudnék olyannal járni, akinek ebben más a véleménye. De ha nem megy az ember ilyen messzire,akkor csak az érdeklődési körötökről beszélgessetek, ki mit szeret csinálni a szabad idejében, hogy az hasonló legyen, vagy a másik hajlandó legyen kipróbálni a másiknak a kedvtelését. A csók még messze van, bár alapvető vonzódásnak kell lennie.
2020. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!