Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Egy lányra nemrégiben írtam facen, majd beszélgettünk, de már az elején hazudott egy dologban, később elmondta az igazságot. Én kosárlabdázom, így meghívtam az egyik meccsemre, persze nem jött el. Viszont bocsánatot, kért. Elkezdtem neki írni, hogy mikor hol merre vagyok nem igazán reagált rá mindig elterelte a szót. Valószínű nem is akart találkozni.? Aztán miatta összevesztünk később bocsánatot kért de azóta nem írt meg semmi. Mondtam hogy nem haragszom meg már elfelejtettem stb. Szerintetek?
2013. aug. 20. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje tovább lépni.
2013. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen,pl. én őszinte vagyok mindenben (sajnos)...néha rá is b*szok.De ezzel a lányal nem éri meg kpcsolatot kezdeni,mert lehet h egy ideg minden OK,de aztán jönnének a hazugságot meg stb...aztán már nem tudnál neki hinni.Saját tapasztalat,bár én lány vagyok.
2013. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress másik csajt... :) Ez a liba nem érdemli meg h foglalkozz vele! ;)

18/F

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen megvárattatást és becsapást soha nem csináltam. Szerintem annyi mindent kell látni, tapasztalni, hogy nem éri meg :). Fel nem tudom fogni, hogy az ilyeneknek így tanítják-e ezt a szüleik nekik, vagy voltaképpen honnan ered ez.
2013. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ilyen csaj, de tény, hogy vannak ilyenek is "tisztelet a kivételnek".

Nos szerintem nem éri meg foglalkoznod vele, tényleg jobb ha más lány után nézel, az sem kizárt, hogy ő ezen szórakozik pedig ez cseppet sem vicces. Ne keresd te sem őt, tehát ne írj rá, nem érdemli meg.

2013. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 g.gabor 17 válasza:
fix,hogy más pasival van.ne járj úgy,mint én
2013. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!