Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti, hogy csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok,de érdekelt,hogy a nők hogy viselkednek egy társkereső oldalon (netes). Ezért kíváncsiságból felregisztráltam egyre pasiként és hát a reakciók elég lelombozóak voltak,bár el is gondolkodtattak. Hiába írtam rá (egy nagyon jó pasi képét tettem fel) szép és kevésbé szép lányokra is,nagyon kevés válaszolt csak vissza. Egy hete voltam így fent és talán 2 nő írt rám magától.

Én mikor (nőként persze,mert ez a pasis dolog csak kíváncsiság volt) társkeresőzök nem várom,hogy a számba repüljön a sültgalamb. Ha valaki megtetszik,jelzek neki.

Vagy én csinálom rosszul? Várnom kéne,míg rámírnak?

Lányok,mért így csináljátok és fiúk,ti mit gondoltok erről?

Előítéletesek,netes társkereső-fikázók most ne itt kattogjanak,nem nekik szól a kérdésem!


2013. márc. 14. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam, persze fordított helyzetben :-) Bár azért, hogy megtanuljam, hogy hogyan írjak - vagy inkább hogyan ne írjak - rá a nőkre. És meglepődve tapasztaltam, hogy a férfitársadalom nagyobb része mekkora tapló. Kicsit meg is értettem a nőket, hogy miért válaszolnak olyan nehezen.
2013. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze sok a surmó,mesélhetnék róla órákat akár. De mikor valakire az ember ráír kedvesen,tisztelettudóan és semmi reakció,ott nem hiszem,hogy a pasival van gond. Sok pasitól hallottam már,hogy nem kap egy levelére sem választ pedig tanult,jóképű és mégsem. Én nem tudom,ha nekem valaki szimpi,örülök,hogy ír nekem.
2013. márc. 14. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaja, ezen a "nem válaszol" témán én is sokat mérgelődtem annó (fiú vagyok). Szerencsére végül megtaláltam a megfelelőt, aki válaszolt is; ennek már 7 éve, a házasságunknak pedig 5. :)


De amúgy teljesen jól csinálod szerintem, nincs abban semmi rossz, ha te írsz rá a fiúkra. Én is csak örültem volna neki, ha nekem írt volna egy lány. :) Amelyik fiú meg ezt rossz néven veszi, azzal nem is kell foglalkozni, mert láthatólag idióta. :D


Több ilyen értelmes, kezdeményező lány kellene, mint te. :)

2013. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

11:03!

Köszönöm,nagyon aranyos vagy :)! És gratulálok a házasságodhoz!

2013. márc. 14. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kösz, és neked is a legjobbakat, sok sikert és szerencsét! :)
2013. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!