Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire minősül "álomrandinak"?

Figyelt kérdés

Életem szerelmét készülök meghódítani. A mi történetünk nagyon hosszú, de lényegtelen, 2 évre visszavezethető. A lényeg, hogy ez lesz az első komolyabb randevúnk, ma érkezik haza Angliából és a napok során szépen kialakult a következő ötlet:

Egy kis piknik a nyári naplementében, mellette pezsgőzés eperrel és mézzel, egy buborékfújó, amivel egymást szórakoztatnánk, egy boríték, amiben van egy szál rózsa és egy CD, amin 73 zeneszám, ami Rá emlékeztet illetve olyan idézetek és vallomások, amiket ugyan megírtam, de sohasem juttattam el hozzá semmilyen formában ezen kívül egy 17 versszakos, saját kézzel írott vallomás, ami a kettőnk történetét foglalja össze és egy kispárna, amin az Én arcképem van rajta, hogy bármikor egyedül érzi magát, csak magához ragadja, és egy fokkal máris jobb lesz a dolog. És ez persze mind meglepetés, ő még csak sejteni sem sejti, hogy ez egy randinak készül.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek sikerülhet? Esetleg lányok, nektek mennyire jönne be ez a fajta randevú? Mert nálam még mindig az az elv működik, hogy egy férfi hódítsa meg anőt, ne pedig fordítva.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Egy 19 éves szerelmes srác.


2013. júl. 29. 09:27
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. A piknik teljesen rendben van, eper mellé inkább a tejszínhabot ajánlom. A rózsa is oké, de ha tényleg ez az első randi, úgy, hogy nem erre készül akkor a többitől tényleg meg fog rémülni. Gondolom, h nagyon nehéz lehetett kivárni, hogy hazaérjen és tudjatok találkozni, elmondani az érzéseid, (ha még nem tetted meg persze eddig) de így inkább elijeszted magadtól. Remélem sikerült hasznos tanácsokat adnom.
2013. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval úgy határoztam, hogy a piknik eperrel, pezsgővel, mézzel, buborékfújóval meg ezzel azzal lesz az első randin, a többi meg megy a következőre és az azutánira. :)
2013. júl. 29. 10:45
 13/13 anonim válasza:
A buborékfúlyót nem nagyon értem :D abban mi a szórakozás? Az nem 6 éveseknek meg kiskutya/cicának szórakozás?
2013. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!