Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire minősül "álomrandinak"?

Figyelt kérdés

Életem szerelmét készülök meghódítani. A mi történetünk nagyon hosszú, de lényegtelen, 2 évre visszavezethető. A lényeg, hogy ez lesz az első komolyabb randevúnk, ma érkezik haza Angliából és a napok során szépen kialakult a következő ötlet:

Egy kis piknik a nyári naplementében, mellette pezsgőzés eperrel és mézzel, egy buborékfújó, amivel egymást szórakoztatnánk, egy boríték, amiben van egy szál rózsa és egy CD, amin 73 zeneszám, ami Rá emlékeztet illetve olyan idézetek és vallomások, amiket ugyan megírtam, de sohasem juttattam el hozzá semmilyen formában ezen kívül egy 17 versszakos, saját kézzel írott vallomás, ami a kettőnk történetét foglalja össze és egy kispárna, amin az Én arcképem van rajta, hogy bármikor egyedül érzi magát, csak magához ragadja, és egy fokkal máris jobb lesz a dolog. És ez persze mind meglepetés, ő még csak sejteni sem sejti, hogy ez egy randinak készül.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek sikerülhet? Esetleg lányok, nektek mennyire jönne be ez a fajta randevú? Mert nálam még mindig az az elv működik, hogy egy férfi hódítsa meg anőt, ne pedig fordítva.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Egy 19 éves szerelmes srác.


2013. júl. 29. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Ez inkább rémálomrandi.

Amiket írtál, azok külön-külön is csöpögősek. Kicsit később, egyesével adagolva még jól is elsülhetnek, de te nem meghódítani akarod a lányt, hanem letámadni.

2013. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Huh, minden bántó szándék nélkül: nekem felfordult a gyomrom ennyi nyáltól :) Hülyén érezném magam egy ilyen randin.

De te ismered a barátnődet, ha neki tetszenek az ilyen szirupos randik, akkor álomrandiként fogja megélni.

Az én álomrandimon csak söröztünk a párommal, késő este a Várnál egy padon, aztán majdnem összepisiltük magunkat, mert nem találtunk először semmit nyitva, ahova beszaladhattunk volna :D

2013. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szép és jó, de túlzás... Minek ennyi mindentt 1 randira? Aztán ha összejöttök, akkor mivel fogsz előrukkolni, ha most minden meglepetésötletet kilősz? A kevesebb több és jobb, mint ez a sok minden... Nekem elég lenne a naplementés piknik egy pohár pezsgővel és egy naaagy beszélgetéssel! Ez 19/L
2013. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy mivel rukkolnék elő? Ó hidd el, nagyon kreatív személyiség vagyok, rengeteg minden van a tarsolyomban.

Amúgy köszönöm az eddigi véleményeket.

2013. júl. 29. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez ugye nem komoly? :D Én a kispárnás résznél már nevettem!

Na figyelj: biztosan vannak barátnői is ennek a lánynak, kérdezd meg, mesélt-e mar nekik arról, milyen számára az álomrandi! Ha nem, akkor kérd meg, hogy kérdezzék meg. És utána úgy szervezz mindent.

Nekem nem tetszene egyáltalán ez a randi, túl csöpögős, a kis ajándékoktól a hajam az égnek állna, és inkább elmenekülnék. :D Jó, ha a pasi hódítja meg a lányt, de ne így!

Én egy ilyen randinak örülnék: este a Dunaparton sétálgatás, a kivilágított hidak és épületek gyűrűjében, aztán pedig betérnénk egy kicsi és hangulatos étterembe. Ajándéknak egy szál virágnak örülnék. :)

2013. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az ajándék témával kapcsolatban: Még régebben kellett volna odaadnom Neki, de nem volt rá lehetőségem, így hát úgy gondoltam, most jött el az ideje annak, hogy átadjam Neki.

Amúgy nagyjából tisztában vagyok a lánnyal, elég nehéz volt őt kiismerni két év alatt, most igazából az érdekelne, hogy Ti miként élnétek át ezt az egészet.

2013. júl. 29. 09:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Kendőzetlen proletár őszinteséggel azt kell mondjam, hogy ez vérciki. Biztos van olyan lányregényeken merengő, a fehérlovas hercegre vágyakozó naíva, akit ez meghat, de a lottóötösre szerintem nagyobb az esélyed - bár mi ugye nem ismerjük a leányzót.
2013. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én megőrülnék és rosszul érezném magam, h ennyi mindent kapok! Séta a naplementében a Duna patján! Tökéletes! Amit te írtál az bocsi, h most megbántlak de nyálas és röhejes, h ennyi mindent akarsz!
2013. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 whoviangirl ***** válasza:
a kispárnán kívül nekem tetszik, a többi szerintem kedves, szép ajándék:)
2013. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

A piknik, rendben.

Az eper is rendben, a méz ilyenkor nyáron viszont nem tudom, mennyire fekszik... inkább dinnyét vigyél, az jelentősen nyáriasabb (egy dobozban szépen felszeletelve, ne egy 10 kilós bazi gömböt...)

A buborékfújó is elmegy még.

A többit szerintem hagyd későbbre, és egyenként adogasd oda neki.

A párnát viszont véglegesen húzd ki. Nem, az nagyon gáz. Azt soha. Semmilyen körülmények között.

Bár tény, te ismered...


20/l

2013. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!