Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mi? Kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Kapcsolatnak minősül ez már?

Figyelt kérdés
Kétszer randiztunk,smároltunk elég sokat,kézenfogva mentünk az utcán,smseztünk,ilyesmi.De amikor msnen beszélünk,semmi extra,sima baráti beszélgetés kb,meg nincs is olyanról szó se talin,se msnen akár,hogy most mi ez kettőnk között. Ötletek?:D 17/L
2010. jan. 6. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell megbeszélni hogy mi is ez köztetek. Vannak olyan emberek akiket kifejezetten zavar ha fel kell cimkézni dolgokat. De ha téged zavar hogy nem tudod mi is ez és szeretnéd tudni, beszélj vele erről mindenképpen.
2010. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose szögeztem le,hogy most járunk.Kialakult. Szerintem jártok
2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amnéziás lehet XD nem amúgy kérdezzed meg ilyenkor hogy: mivanveled hé? nem emléxel ategnap éjszakára?
2010. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nekiszegezni a kérdést h "hé járunk?" , csak valahogy hogy mégis tudjam,mi ez.Msn-en kb mintha egy baráttal beszélnék csak,persze nem nyáladzást várok tőle,csak jajj valami kis apróságot hogy tudjam:D Nem akarom én lekötni őt,de ez így fura helyzet.:)
2010. jan. 6. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ember? Valami cédulát fogtok kitűzni vagy esetleg valami másik kasztba léptek? Majd alakul...
2010. jan. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kérdezték tőlem ismerősök..és ciki hogy nem tudom megmondani,mégis most járunk-e vagy sem.
2010. jan. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!