Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye lehet ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet ennek a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolatról van szó elég régimódi vagyok,vagyis nem szokásom neten ismerkedni.

Régóta járok erre az oldalra,egyrészt mert egy-két ember szórakoztató(:D) másrészt ha olyana kérdés akkor szeretek segíteni.

Úgy egy hónapja ismerkedtem meg egy fiúval,azóta levelezünk,de mindketten(azt hiszem) félünk meglépni a lépést mivel nem csináltunk ilyesmit! Readásul a környezetem se tudom mit szólna hozzá ha a barátom pont innen szedném össze:S

Viszont vele tényleg olyan jól megértjük egymást...de nekem akkor is furcsa! Nem tudok túl lépni az előítéletemen.


Szerintetek? Esetleg írhatnának olyanok akiknek már összejött innen kapcsolatuk:)


2011. aug. 28. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem innen, de hasonló helyről összejött egy kapcsolatom. Sokáig együtt voltunk, nem bántam meg a dolgot :) De hogy ne zsákbamacskát kapj, szépen webcamozzatok, hátha úgy könnyebb elűznöd az előítéleteidet. Végülis beszélgettek, látjátok is egymást, anélkül, hogy kitennéd magad egy élő találkozásnak. Az meg hogy ki mit szól, ne számítson, nem kell elmondani hogy "Ó, nagypapa, a http://www.gyakorikerdesek.hu weboldalon ismertem meg XY-t!"
2011. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 DiMalto ***** válasza:
Jol gondold meg!!! itt senki nem az mint aminek látszik
2011. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:)

köszi a válaszokat!

én is ettől félek:S cseréltünk képet meg minden..dehát ezek csak képek..

2011. aug. 28. 15:42
 4/18 anonim ***** válasza:

"anélkül, hogy kitennéd magad egy élő találkozásnak"


Mintha az egy olyan dolog lenne, aminek "kiteszi magát" az ember. Ne már, pont az lenne a lényeg. Még ha nem szimpatikusak egymásnak, akkor is meg lehet tenni egyszer. Csak néhány együtt töltött óra, nem jár semmilyen utóbbi kötelezettségvállalással. Ha nyilvános helyen történik, akkor még csak nem is veszélyes.

2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jól mondod, csak képek. Ezért ajánlottam a webcamot, mert azon 100%, hogy ő van rajta. Egyrészt kizárhatod, hogy egy pedofil állat van a gép túlsó oldalán, és még találka előtt is eldöntheted, hogy milyen a viselkedése, szimpatikus-e, bejön-e, stb...
2011. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milyen kis aranyos történet :D Ennél csak az lenne meghatóbb ha rövid időn belül az első gyakorikérdések babáról is hírt kapnánk. Amúgy ahhoz hogy az esélyeidet meg tudjuk állapítani szükségünk lenne még egy két változóra, lehet hogy sok túlművelt ember van ezen a fórumon de ennyi infóból lehetetlen bármi biztosat mondani.
2011. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hmm,nem tudom..a webcamozás pláne távol áll tőlem:D

Nem tudom mi lenne a megfelelő:S.. nagyon nem mindennapi az egész

2011. aug. 28. 15:46
 8/18 A kérdező kommentje:
mire lennél még kiváncsi?:)
2011. aug. 28. 15:51
 9/18 anonim ***** válasza:
hozzávetőleg olyan 43,5%
2011. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na figyelj ide!


Ha összejönne, a dolog, működne kettőtök közt és a végén boldog lennél vele, megértenétek egymást minden téren, egymásnak nem csak a párja lennétek hanem barát lelkitárs, szex stb......Ergo boldog lennél vele!!


Akkor ki a büdös sz@r nem sz@rja le hogy hol ismerted meg a srácot! Ha neked kib@szott jó vele!!


Nemde?????? :)

2011. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!