Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélye lehet ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet ennek a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolatról van szó elég régimódi vagyok,vagyis nem szokásom neten ismerkedni.

Régóta járok erre az oldalra,egyrészt mert egy-két ember szórakoztató(:D) másrészt ha olyana kérdés akkor szeretek segíteni.

Úgy egy hónapja ismerkedtem meg egy fiúval,azóta levelezünk,de mindketten(azt hiszem) félünk meglépni a lépést mivel nem csináltunk ilyesmit! Readásul a környezetem se tudom mit szólna hozzá ha a barátom pont innen szedném össze:S

Viszont vele tényleg olyan jól megértjük egymást...de nekem akkor is furcsa! Nem tudok túl lépni az előítéletemen.


Szerintetek? Esetleg írhatnának olyanok akiknek már összejött innen kapcsolatuk:)


2011. aug. 28. 15:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az igaz:)

Csak nehéz odáig eljuttni.. meg félek az esetleges csalódástól:)Tudom muszáj kockáztatni..

Hát nem tudom..Én nem fogom mindenestere mondani,majd ha ő felhozza akkor találkozunk és meglátjuk milyen lesz!:D

Remélem igazatok lesz és ez egy szép kapcsolat lesz!:)

2011. aug. 28. 18:02
 12/18 anonim ***** válasza:

utolsó vok...


figyu, ha nem próbálod meg és nem találkozól vele akkor sosem tudod meg...


a különbség az "élőben megismerkedéstől" annyi, hogy ott már látod 1x élőben!

De!! itt sem tudod, hogy lesz e folytatás avagy sem.


Amíg nem ismered , addig nem tudod szeretni sem, egyik formátumban sem....


szal hajrá!

2011. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
én 21 ő 25:)
2011. aug. 28. 21:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Tegnap találkoztunk!:)
2011. nov. 12. 14:50
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értem mi itt a kérdés egyáltalán, ha jól megvagytok találkozzatok élőben is és akkor majd minden kiderül.


Én is ha neten ismerkedem valakivel minél előbb szeretnék találkozni is az illetővel és ha élőben is jól el tudunk dumálgatni meg tényleg vonzódunk egymáshoz akkor lehet szépen tovább vinni a dolgokat.


Egyébként én ismerkedni szoktam élőben is (legalábbis próbálkozok, eddig hiába, mert az emberek nagyon elutasítóak ismeretlenekkel szemben) a net már ennyivel is jobb, nem vagytok teljesen ismeretlenek egymásnak.

2011. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem mind1 hol ismerkedsz? DE!

Olyan párt akarsz aki a környezetednek is megfelel nem csak neked?Ki nem sz@rja le ,ki mit mond ha bejöttök egymásnak????? Vagy ha valaki auózt mondja hogy "gyakorikérdésekrőlismered,deciki" Az számít valamit? Gondolkozz.

2011. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már internetes oldalról kapcsolatom,majdnem 2,5évig tartott. Nagyon jó kapcsolat volt csak a srácnak van két gyereke az előző kapcsolatából és az anyagiak miatt vége lett. Nyugodtan ismerkedj interneten.
2011. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!