Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok! Ti csak azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti csak azt a lányt hívjátok fel magatokhoz első randin, akivel csak egy éjszakára terveztek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit gondolna a lány, viszont nagyon bejön, így kép alapján és sztem nem bírom ki, hogy ne hívjam fel magamhoz. Többet szeretnék Tőle nem csak egy éjszakát, de nem tudom,ha felhívom, lehet, hogy ezt fogja gondolni....

2013. júl. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha többet akarsz, akkor ne első, hanem mondjuk második alkalomkor hívjad fel.Vagy csak mondjad neki, hogy többet szeretnél tőle, mint egy éjszaka, de nagyon szívesen felhívnád magadhoz.
2013. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges mondani ilyeneket. Majd ahogy hozza a hangulat.
2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm meg én az első találka lefeküdtünk egymással. :D Aztán randiztunk. :D Ő életem szerelme. :) Szóval egyáltalán nincs törvény erre az egészre. :) Sok sikert. :)
2013. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GoldenFairy válasza:
Attól,hogy felhívod Magadhoz, nem kötelező lefeküdnetek!:)
2013. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha kölcsönös az érzelem, és úgy látod ő is benne lenne, akkor hívd fel magadhoz, mint a fenti példa is mutatja, erre nincs recept :)
2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!