Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok! Milyen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Milyen volt az első randitok?

Figyelt kérdés

Hová mentetek? Hogy telt? Mit csináltatok?

Szerintetek mennyi fer bele az első randin? Csók?

Most lesz az első randim lánnyal, kicsit félek:)


2012. aug. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

A mostani párommal 3,5 éve ismerkedtünk meg, akkor elmentünk biliárdozni, mint első randi. Nehezen lehetett volna, így nem oldottuk meg a csókot, sajnos itthon ez nehéz téma. Utána már mindig kiültünk valahová, ahol kettesben lehetünk, főleg este, a szabad ég alatt való iszogatások, beszélgetések a legjobbak.

Ne izgulj, minden rendben lesz. Ha eljön az a pillanat, csókold meg nyugodtan.


Szurkolok!

2012. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

a leszbikus kapcsolatok nem úgy kezdődnek hogy valahol egymásnak esnek és ha józanul sem bánták meg akkor folytatásban egyeznek meg?életszerűtlen hogy az azonos neműek úgy hívják egymást randira mint a heterók..

ahogy kiveszem a szavaidból kérdező te már voltál fiúval is.mi visz rá erre? kiváncsiság vagy csak megbántottak és így akarsz bosszút álni a fiúkon ánblok?

2012. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan úgy, mint egy heteró hívtam el az első lányt akivel randiztam. [Ez annyira meglepő?]

Egyszerűen beszélgettem vele és a megfelelő alkalomkor megkérdeztem eljönne-e velem randizni. Ő igent mondott és megegyeztünk a helyben és az időben.

Az árkádba mentünk. A boltok többségébe benéztünk, vettünk kaját és ott is ebéldéltűnk. Jól megvoltunk, de nem tartott tovább, mint pár óra. Nálunk nem volt semmi "testiség", mert elégé félős lányt volt ezen a téren, de szerintem a csók még belefér az első randiba.

2012. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első amiket írtál tök cuki *-* énis így képzelném el lánnyal hogy nemaz hogy elmegyünk berugni -.- hanem leülünk valahova beszélgetünk, esetleg iszunk de az csak a jókedv miatt :)
2012. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%
Elhányom magam...
2012. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!